
Audi Q3
1.4 TFSI CoD Sport S-Line AUTOMAAT | Afn. Trekhaak | Navigatie | Climate Control | Cruise Control | Licht metalen velgen

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 2018 |
| APK | 10 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.124 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Wij berekenen GÉÉN extra rijklaarmaak kosten bij onze occasions!
Onze auto`s worden, vanaf € 4.500,- vraagprijs, indien nodig , wel afgeleverd met de onderhoudsbeurt volgens het onderhoudsschema, nieuwe Apk-keuring.
12 maanden BOVAG-garantie is bij ons standaard!
Neem voordat U vertrekt contact met ons op, om er zeker van te zijn dat de auto van uw keuze nog beschikbaar is. Rekening houdend met uw reistijd houden wij dan de auto voor U gereserveerd. Wilt u uw droomauto voor een aantal dagen reserveren neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
Heeft U interesse in deze auto? Of in een andere occasion van Iwan Hegeman Autobedrijf?
U bent van harte welkom in onze showroom waar U, in alle rust, de auto kunt bekijken.
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions van diverse merken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Aan de inhoud van de website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- Extra getint glas
- koplampreiniging
- S Line exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Modelcode: 8U
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart zilver st (s line)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 138 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Iwan Hegeman Afleverpakket:
Wij berekenen GÉÉN extra rijklaarmaak kosten bij onze occasions!
Onze auto`s worden, vanaf € 4.500,- vraagprijs, indien nodig , wel afgeleverd met de onderhoudsbeurt volgens het onderhoudsschema, nieuwe Apk-keuring.
12 maanden BOVAG-garantie is bij ons standaard!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.830 x 1.590 mm |
| gewicht | 1.380 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.365 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 1.084 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Iwan Hegeman Autobedrijf
De Houtakker 26681 CW Bemmel









