

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 maart 2016 |
| APK | 28 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.301 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Audi Q3 1.4 TFSI CoD S-Line | 2016 | Keyless | Trekhaak | PDC | S-Line
Prachtige Audi Q3 1.4 TFSI CoD S-Line uit 2016 in uitzonderlijk nette staat. Deze stijlvolle en sportieve SUV combineert luxe, comfort en sportiviteit op hoog niveau. Dankzij de efficiënte en krachtige 1.4 TFSI CoD motor profiteert u van prettige prestaties én een gunstig brandstofverbruik.
Deze Q3 is uitgevoerd in de geliefde S-Line uitvoering en verkeert werkelijk in nieuwstaat. De auto is volledig onderhouden, beschikt over een nette onderhoudshistorie en wordt afgeleverd met een nieuwe APK.
Uitvoering en opties o.a.:
- S-Line exterieurpakket,
- S-Line interieur,
- sportstoelen,
- multifunctioneel lederen sportstuurwiel,
- parkeersensoren voor en achter (PDC),
- keyless entry en start,
- afneembare trekhaak,
- climate control,
- cruise control,
- navigatiesysteem,
- bluetooth telefoonvoorbereiding,
- multimedia systeem,
- Audi Drive Select,
- Lichtmetalen velgen,
- xenon / LED dagrijverlichting,
- automatische verlichting,
- regensensor,
- elektrische ramen,
- elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels,
- middenarmsteun,
- privacy glass,
- boordcomputer,
- USB / AUX aansluiting,
- start-stop systeem,
- bandenspanningscontrolesysteem,
- Isofix,
- aluminium interieurafwerking,
- mistlampen,
- centrale vergrendeling met afstandsbediening.
Een bijzonder nette en rijk uitgevoerde Audi Q3 met sportieve uitstraling, hoge instap en luxe afwerking. Een auto die zowel optisch als technisch een uitstekende indruk maakt.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Halogeen mistlampen
- Trekhaak uitklapbaar
Veiligheid
- Automatisch sper differentieel
Overig
- All-season banden
- Connectivity-pakket
- Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Navigatie-systeem full map + hard disk)
- Optie-pakket (Schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
- Volledige onderhoudshistorie
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R17
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Start (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Aflevercontrole, Eventuele vrijwaring inruilvoertuig, Nieuwe APK waarin ook adviespunten worden opgelost, Reinigen van het gehele voertuig, Tenaamstelling
- Uitgebreid (€ 495 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Start"): 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Aflevercontrole, Eventuele vrijwaring inruilvoertuig, Nieuwe APK waarin ook adviespunten worden opgelost, Onderhoudsbeurt, Reinigen van het gehele voertuig, Tenaamstelling
- Premium (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Start"): 6 maanden garantie, Aflevercontrole, Eventuele vrijwaring inruilvoertuig, Nieuwe APK waarin ook adviespunten worden opgelost, Onderhoudsbeurt, Reinigen van het gehele voertuig, Tenaamstelling
Bedrijfsinformatie
Onze auto's worden van te voren volledig nagekeken en gepoetst. Ook worden al onze auto's afgeleverd met basis afleverpakket conform fabriek specificaties inclusief een nieuwe APK. Garantiepakketten zijn in overleg. Inruil van uw auto, camper is mogelijk.
Heeft u nog vragen, bel gerust 06-23270354 of mail naar info@koudijsautos.nl. Bezichtigingen alleen op afspraak!
Adres: Gildeweg 6A, 3771NB, Barneveld

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.830 x 1.590 mm |
| gewicht | 1.380 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.365 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 1.084 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Koudijs Auto's B.V.
Gildeweg 63771 NB Barneveld












































