

Audi Q2
35 TFSI S Edition / Led / Cruise / Navi / Sport.
€ 17.9502020185.849 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 januari 2020 |
| APK | 15 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.679 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Laat u niets wijsmaken, deze Audi Q2 biedt alles wat u van een auto verlangt. Ook qua looks springt deze auto eruit, vanwege de fraaie S-Line styling. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
Soms wil je goed geluid kunnen voelen! Het high performance audiosysteem bedient u op uw wenken. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Audi zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van navigatiesysteem, lederen sportstuur, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Audi Q2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. In druk verkeer en onoverzichtelijke situaties helpt het accident avoidance system mee om een aanrijding te vermijden.
Als u meer wilt weten over deze Audi, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Met vriendelijke groet,
Jorn Ennik
Ennik autobedrijf – Audi en VW specialist.
Ennik Autobedrijf is in 2007 opgericht door Jorn Ennik. Hij heeft inmiddels 16 jaar ervaring in de autobranche. Jorn werkte jaren als werkplaatschef in een garage en is technisch specialist Audi en Volkswagen. Ook is hij APK keurmeester en aircospecialist met een STEK erkenning.
Ennik Autobedrijf heeft in de loop der jaren menigeen van dienst kunnen zijn met technische en aankoop adviezen en het leveren van een Volkswagen Polo tot een Audi A8. Ennik Autobedrijf is een brede handelsonderneming waar u ook terecht kunt voor bijvoorbeeld boten en jetski's.
Bent u op zoek naar een nieuwe auto of heeft uw technisch advies nodig neem dan contact ons op. Voor meer informatie over onze occasions of de garantievormen en de daarbij horende prijzen neemt u contact op met onze verkoopafdeling. Ook het inruilen van uw huidige auto is mogelijk, evenals het financieren van de auto die u graag zou willen aankopen.
Openingstijden :
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur.
Zaterdag van 9.00 t/m 14.00 uur.
Buiten openingstijden op afspraak.
ons adres :
Hearekeunst 19/21
8711 HE Workum
t 06 55 15 81 87
info@ennikoccasions.nl
nb:
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en zijn daarom onder voorbehoud. Vertrouw dus niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 750): Afleverpakket: Aflevering gebruikte auto met nieuwe APK keuring , reinigen en poetsen , onderhoudsbeurt
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.190 x 1.790 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.265 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | C |




