

Audi Q2
30 TFSI Sport Pro Line S,Automaat, Navi,, Panodak, Lm Velgen,etc
€ 19.9402019140.494 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2019 |
| APK | 22 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.759 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Een auto als de Audi Q2 biedt een dynamiek en comfort die typerend zijn voor de producten van de Duitse autofabrikanten. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
U bedient het navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Audi heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Maximumsnelheid? Even de cruise control instellen en u blijft perfect binnen de marges. Deze auto is voorzien van lederen sportstuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Audi Q2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Autobedrijf Bas Bloemberg: Uw Partner in Onderhoud, Reparatie en Verkoop
Wij staan voor u klaar! Bij ons bent u aan het juiste adres voor de aankoop van een betrouwbare auto, professionele reparaties en vakkundig onderhoud. Wij zijn lid van BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven en bieden u daardoor extra zekerheid.
Onze Zekerheden bij Aankoop
• Uitgebreide Inspectie: Elke auto is grondig geïnspecteerd en bijna altijd voorzien van de complete onderhoudshistorie.
• Wettelijke Garantie: Bij elke aankoop is de wettelijke garantie van toepassing.
• Optionele BOVAG Garantie (12 maanden): Voor slechts € 995,- leveren wij uw auto met 12 maanden BOVAG garantie op alle mechanische en technische onderdelen (tenzij anders overeengekomen).
• Onderhoudsbeurt + Nieuwe APK: Laat uw nieuwe auto rijklaar maken met een onderhoudsbeurt en APK voor een vaste prijs van € 395,-.
Let op: Garantie geldt niet voor het interieur, de carrosserie, ruiten, wielen, normaal onderhoud of schade veroorzaakt door uzelf of externe factoren (bijv. aanrijdingen).
Uw Huidige Auto Inruilen?
Inruil is altijd mogelijk! Stuur de gegevens en foto's van uw huidige auto naar ons via e-mail of WhatsApp.
Contactgegevens
Bellen (Verkoop, Onderhoud, Reparaties) : 026-3120881
Mailen (Verkoop en Inruil) E-mail: verkoop@autobedrijfbasbloemberg.nl
Appen (Vragen, Foto's) WhatsApp 06-24269811 (niet bellen)
Wij spreken u graag!
Bezoekadres en Openingstijden
• Het Hazeland 1, 6932KA Westervoort
• Maandag t/m Vrijdag: 08:00 - 18:00
• Zaterdag: 09:00 - 16:00
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.190 x 1.790 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.225 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 925 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
| Energielabel | C |




