

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 augustus 2021 |
| APK | 27 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.810 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Audi Q2. Het is een dealeronderhouden auto uit 2021, op de teller staat een kilometerstand van 32537. Als ook de uitstraling een beetje pittig mag, komt de S-Line styling mooi van pas. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Opvallend is de geavanceerde matrix LED-verlichting met daglichtkwaliteit. De koplampen dimmen automatisch het deel van de lichtstraal waar voor- of tegenliggers in rijden. De overige segmenten blijven aan en verlichten de weg maximaal. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audiosysteem en het full map navigatiesysteem. Daarbij kunt u deze ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Met WIFI-hotspot, automatische airconditioning, lederen sportstuur, regensensor, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Audi Q2 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Assistentie pakket Parking
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Comfort-pakket plus (Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Lendesteun(en) verstelbaar)
- hemelbekleding donker
- kunstlederen interieurdelen
- lederen/microvezel bekleding
- Leer-pakket (kunstlederen interieurdelen, lederen/microvezel bekleding)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Safety-pakket (Bots herkenning systeem, Rijstrooksensor met correctie)
- S Line exterieur
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: okt. 2020 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal handzenders: 2
Fabrikant: Vakgarage De Poort De Poort 22 4411PA RILLAND, NL 0113552251 http://www.vakgaragedepoort.nl info@vakgaragedepoort.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.220 x 1.800 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
Opties
Vakgarage de Poort
De Poort 224411 PA Rilland






































