
Audi Q2
30 TFSI 115 PK Advanced edition | LED Matrix | Navigatie Via Smartphone | Keyless | Sportstoelen |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 juli 2025 |
| APK | 4 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 50.448 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merk je achter het stuur van deze Audi Q2. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2025 komt; hij heeft slechts 2682 kilometer afgelegd. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. In deze uitvoering is de Q2 voorzien van mooie, maar ook functionele sportstoelen. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. Ook is de auto voorzien van: warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat jij nodig hebt om jouw reis comfortabel te maken. Ingebouwde spraakbediening maakt het mogelijk om de auto te bedienen zonder dat jouw aandacht wordt afgeleid. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. Je kan kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Aan boord bevindt zich een draadloze telefoonlader. Geen kabels of snoertjes - opladen maar! Ook lederen sportstuur, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en keyless entry horen tot de voorzieningen op deze auto.
De geavanceerde technologie in deze Audi is in staat om onderweg het verkeer om je heen te monitoren en er op te reageren. Zo heb je als het ware een automatische co-piloot aan boord. Je rijdt ook veiliger omdat deze auto voor jou de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op jouw instrumentarium geprojecteerd, zodat je ze niet kunt missen. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Ook als jouw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Je bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als je interesse hebt in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om jou de auto te demonstreren.
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
- Comfort-pakket plus (binnenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, lendesteunen (verstelbaar))
- Extra getint glas
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- matrix LED koplampen
- Navigatiesysteem via smartphone
- voorstoelen verwarmd
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- draadloze telefoonlader
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Soul (black) (YS)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Wegrijpakket (inbegrepen):
- Afleverpakket A - zonder onderhoudsbeurt (€ 395 meerprijs):
-Vloeistof controle
-25 liter brandstof
Referentienummer: 039226
Productienummer: 039226
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.210 x 1.800 x mm |
| gewicht | 1.230 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.825 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
Opties
Van den Brug Heerenveen
Zilverweg 58445 PE Heerenveen










































