

Audi Q2
35 TFSI S-line | Carplay | Sportstoelen | Parkeerhulp | 17'' |
€ 27.450202282.201 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2022 |
| APK | 9 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.735 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Officiëlemerkdealer
Pon Occasion Zeist is jouw officiële dealer voor de merken Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens.
Onze service en diensten
Onze dienstverlening gaat verder dan alleen de aanschaf van jouw auto. Wij zijn je ook graag van dienst met financiering, verzekering, private- of zakelijk lease. In onze 9 werkplaatsen kunnen wij je uitstekend helpen met onze diverse service- en reparatiewerkzaamheden. Daarnaast biedt onze service op locatie de nodige extra comfort, we komen graag naar je toe! Daarnaast kan je ook bij ons terecht voor autoverhuur en schadeherstel.
Kwaliteit en zekerheid
Bij Pon Occasion kies je voor kwaliteit en zekerheid.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart / rotsgrijs st.
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 maanden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Tenaamstelling
- Nieuwe APK
- Technische diagnose
- Optische inspectie
- Volledige reiniging en poetsen
- Minimaal kwart tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Pon's Automobielhandel BV Zuiderinslag 2 3833 BP Leusden, NL 088-0330106 www.seat.nl info@seat.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.210 x 1.800 x 1.508 mm |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |






