
Audi Q2
S edition | Audi smartphone interface | Audi virtual cockpit | Cruise control (incl. speedlimiter)

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Automatisch
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 51.035 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Audi Q2 is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Deze gloednieuwe wagen is onmiddellijk uit voorraad leverbaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook sportonderstel, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank. Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Het infotainmentaanbod is zeer uitgebreid. Ontspannen reizen doet u met behulp van het MMI navigatiesysteem terwijl u muziek afspeelt via het audiosysteem met DAB-radio. Natuurlijk is er ook comfortairconditioning aanwezig. Van een paar vegen bij motregen tot maximale stand bij noodweer: de regensensor reageert zelfstandig en direct. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. U bent in deze Audi ook voorzien van centrale portiervergrendeling, bestuurders informatiesysteem met kleurendisplay en in hoogte en diepte verstelbaar stuur. In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Dreigt u onbedoeld buiten de rijstrook te gaan, dan waarschuwt de lane assist. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit, verwarmbaar met tijdschakeling
- Banden, 215/55 R 17
- Blade in Selenietzilver
- Buitenspiegelbehuizing in kleur van de carrosserie
- Buitenspiegels met geïntegreerde knipperlichten in LED-techniek
- Bumpers, portierlijsten en diffuser in sportief design
- Bumpers, portierlijsten en spatbordranden in carrosseriekleur
- Grill en diffuser in platinagrijs
- Instaplijsten vóór met aluminium inleg en S-embleem, verlicht
- Matrix LED-koplampen en LED achterlichten met dynamische richtingaanwijzers
- Sideblades in carrosseriekleur
- S line logo op de voorspatborden
- Velgen, lichtmetaal, 7J x 17 "5-arm-ster"-design
- Zwarte sierlijsten, raamomlijsting in zwart
Interieur
- Hemelbekleding in zwart
- Optiekpakket zwart
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
- 12V-aansluiting achterin
- Achterbankleuning, in 2 ongelijke delen neerklapbaar
- Bekleding leder/stof; leder in zwart, stof in zwart met contraststiksel. Met S-embleem in de rugleuningen van de voorstoelen
- Bijrijdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortairconditioning
- Contrasterende stiksels in stuurwiel, schakelpook-manchette en vloermatten
- Decoratielijsten, geborsteld aluminium mat
- ISOFIX kinderzitjesbevestiging voor bijrijdersstoel en top theter op de buitenste zitplaatsen achter
- Roestvrijstalen pedalen en voetsteun
- Sportstuurwiel in deels geperforeerd leder met S line logo, schakelpookknop in zwart geperforeerd leder
- Trekhaakvoorbereiding
- Verbandmateriaal
- Voetmatten vóór en achter
Uitrusting
- Audi smartphone interface
- Cruise control (incl. speedlimiter)
- MMI navigatie plus met MMI touch
- Airbag voor bestuurder en voor passagiers
- Assistentiepakket Parking (Parkeerhulp voor en achter)
- Audi pre sense front
- Bandenreparatieset
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurendisplay
- Boordgereedschap en gevarendriehoek in de bagageruimte
- DAB+ digitale radio
- De-activeringsschakelaar voor bijrijdersairbag
- Draadloze telefoonlader (Audi Phone box light)
- Elektrische parkeerrem
- Lifehammers, 2x
- Luidsprekers, 6 passieve luidsprekers voor- en achterin
- MMI radio plus
- Start-/stopsysteem met energieterugwinning
- Telefoonvoorbereiding basis
- Wegrijassistent
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 230431
Productienummer: 230431
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 820 km
Laadvermogen: 405 kg
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1380 kg
Interieur: Bekleding leder/stof; leder in zwart, stof in zwart met contraststiksel. Met S-embleem in de rugleuningen van de voorstoelen

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Alkmaar Audi
Smaragdweg 101812 RJ Alkmaar























