Audi Q2

35 TFSI Sport Aut. Led Leder Camera CarPlay Pdc

PoweredBy
Audi Q2
35 TFSI Sport Aut. Led Leder Camera CarPlay Pdc
€ 24.900201955.428 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 14 november 2019
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf Wout Bouman

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Audi Q2 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Audi Q2

Omschrijving

De Verkoopprijs €24.900,- is met een nieuwe APK, onderhoudsbeurt indien nodig en 3 maanden garantie.
De Bovagprijs €25.995,- is met een nieuwe APK, onderhoudsbeurt indien nodig en 12 maanden Bovag garantie. Gratis 1 jaar pechhulp.

Noemt u eens een Duits B-merk? Kennen ze niet. Uitstekende auto's, al vele decennia lang. Dat geldt ook voor deze. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Houdt u van een luxe uitstraling? Dan is het lederen interieur een heel aantrekkelijke extra! Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Het navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Extra opties op deze auto zijn: cruise control, keyless Go, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.

In de Audi Q2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. In deze Audi vinden we verder een autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Extra getint glas
  • Keyless entry and go
  • Parkeersensoren voor en achter

Infotainment

  • DAB radio

Interieur

  • Middenarmsteun
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd
  • Zwarte hemelbekleding

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Meer informatie

Modelreeks: jul. 2019 - dec. 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 260 cm
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Autobedrijf W. Bouman Maasdijk 119 4261AG WIJK EN AALBURG, NL 0416691396 http://www.woutbouman.nl info@woutbouman.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal

Bedrijfsinformatie

Autobedrijf Wout Bouman is een veelzijdig familie-bedrijf, aangesloten bij BOVAG en Bosch Car Service. Service en kwaliteit zijn al sinds 1975 de kernwaarden van ons bedrijf.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 7 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.498 cc
Max. vermogen 110 kW (150 pk)
Max. koppel 250 Nm
Massa 1.265 kg
Inhoud brandstoftank 50 l
Topsnelheid 212 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,5 s
Actieradius 769 km
Brandstofverbruik gecombineerd 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO2-uitstoot 121 g/km
EnergielabelC

Opties

Autobedrijf Wout Bouman

Maasdijk 119
4261 AG Wijk en Aalburg

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf Wout Bouman

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Audi Q2 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Audi Q2