

Audi A7
Sportback 3.0 TFSI Quattro 3x S-line FACELIFT 1E EIG
€ 21.8992015212.905 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2015 |
| APK | 27 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 91.101 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Audi A7 Sportback 3.0 TFSI Quattro 3x S-Line | Facelift | Origineel NL | 1e eigenaar | Panorama | Luchtvering | BOSE | Vol opties
Te koop aangeboden: deze zeer luxe en complete Audi A7 Sportback 3.0 TFSI Quattro, uitgevoerd met de 3x S-Line uitvoering en voorzien van de facelift, wat zorgt voor een sportieve uitstraling en een hoogwaardig afgewerkt interieur. De auto rijdt en schakelt goed en biedt een perfecte combinatie van prestaties en comfort.
Deze Audi is origineel Nederlands geleverd en afkomstig van de eerste eigenaar, wat een groot pluspunt is en de verzorgde historie onderstreept.
De krachtige 3.0 TFSI motor in combinatie met het quattro vierwielaandrijvingssysteem zorgt voor uitstekende prestaties en optimale grip onder alle omstandigheden.
Op het gebied van comfort is deze A7 uitzonderlijk rijk uitgerust. Voorzien van stoelverwarming voor én achter, stuurverwarming, elektrisch verstelbare stoelen met memoryfunctie en luchtvering voor optimaal rijcomfort. Het panoramisch glazen dak zorgt daarnaast voor extra licht en ruimtegevoel in het interieur.
Qua technologie beschikt de auto over adaptieve cruise control (ACC), een achteruitrijcamera, keyless entry & start en het hoogwaardige BOSE audiosysteem voor een uitstekende geluidsbeleving.
De auto wordt geleverd met twee sleutels en een aanwezige onderhoudshistorie. De APK is geldig tot 27-06-2026; een nieuwe APK is in overleg mogelijk.
Een bijzonder complete Audi A7 van de eerste eigenaar met luxe opties en krachtige prestaties, ideaal voor wie exclusiviteit en comfort zoekt.
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 291 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Zakelijk financieren? Bij ons kunt u dezelfde dag nog rijden!
U kunt uw huidige auto, motor, bus, boot en camper bij ons inruilen.
Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur, kilometerstand en eventuele schades of mankementen.
Dit mag per whatsapp naar 0634717945 of per e-mail naar info@pietersonautos.nl
Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn werken we waar mogelijk op afspraak.
Wij nodigen u van harte uit om langs te komen bij ons in onze showroom!
U kunt ons 7 dagen in de week bereiken per telefoon, whatsapp of e-mail en wij zullen zsm als mogelijk reageren.
Tot ziens in onze showroom, de koffie staat klaar!
*DISCLAIMER*
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks deze zorg en aandacht is het mogelijk dat inhoud onvolledig en/of onjuist is. Aan de Informatie in deze advertentie van Pieterson Auto’s B.V. kunnen geen rechten worden ontleend.*
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 245 kW (334 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.974 x 1.911 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.785 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 535 - 1.390 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 855 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 176 g/km |
| Energielabel | C |




