
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A6 Allroad
quattro 55 TFSI Pro Line Plus
€ 27.5002020214.409 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2020 |
| APK | 27 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 111.790 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Motor tikt, rijdt wel
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Kleur zwart
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Trekhaak uitklapbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Variabele stuuroverbrenging
Meer informatie
Modelreeks: sep. 2019 - apr. 2020
Modelcode: C8
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 293 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: KL Auto's Havenweg 37c 4905AA OOSTERHOUT, NL 06-11500958 http://www.klautos.nl info@klautos.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn geopend met Pinksteren:
Belt u altijd even vooraf voor een afspraak!
1e Pinksterdag 12:00 - 16:00
2e Pinksterdag 10:00 - 16:00
KL Auto’s – Hét adres voor betrouwbare occasions in Oosterhout
Wij verzoeken u vriendelijk om voor vertrek en indien mogelijk 2 uur vooraf even te bellen of de auto van uw keuze nog beschikbaar is zodat wij deze klaar kunnen zetten voor u.
Gezien onze grote voorraad werken wij met een depot en staan niet alle auto's op de hoofdlocatie.
Bij KL Auto’s vindt u een breed assortiment van honderden zorgvuldig geselecteerde topoccasions, tegen scherpe meeneem-/handelsprijzen. Wij bieden eerlijke service, transparantie en de zekerheid die u zoekt bij de aanschaf van een auto.
-Alle merken welkom voor inruil of verkoop
- Financiering mogelijk – snel en flexibel geregeld
- Aangesloten bij RDW, VWE en Nationale Auto Pas (NAP)
- Inkoop van alle merken – met directe betaling en vrijwaring
- Tenaamstelling direct bij ons op locatie
Wij doen ons uiterste best om alle informatie correct weer te geven. Toch adviseren wij u om altijd zelf de voor u belangrijke zaken te controleren. Bij twijfel: bel, WhatsApp of mail ons gerust.
Bezoekadres:
Havenweg 37c
4905 AA Oosterhout NB
Telefoon / WhatsApp: +31 6 11 50 09 58
Website: www.klautos.nl
E-mail: info@klautos.nl
Openingstijden (op afspraak):
Maandag t/m Vrijdag: 09:30 – 17:30
Zaterdag: 09:30 – 17:00
Zondag: 12:00 – 16:00
Dinsdag koopavond tot 20:00
We verwelkomen u graag in onze showroom bij KL Auto’s Oosterhout – waar kwaliteit, service en klanttevredenheid voorop staan.
Specificatie- en invoerfouten voorbehouden.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 250 kW (341 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.060 x 1.900 x 1.550 mm |
| gewicht | 1.845 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.680 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 828 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 211 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
KL Auto's
Havenweg 374905 AA Oosterhout




























