

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2020 |
| APK | 16 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 217.785 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Met zijn geweldige prestaties en dynamische uiterlijk laat deze sportieve eyecatcher het hart van veel autoliefhebbers sneller kloppen. We hebben het hier over een Audi RS 6 Avant. Exclusiviteit en sportiviteit komen samen in de S-Line styling. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Glibberen of glijden is er met deze vierwielaandrijving niet bij. Op deze 4WD kunt u onder alle omstandigheden rekenen. Het lederen interieur ademt luxe, en het zit uiteraard fantastisch. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Deze auto levert de ultieme rijervaring met eersteklas functies zoals stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur. Zon en frisse lucht krijgen vrij spel dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Verder is de Audi uitgerust met: 22 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, adaptief dempingsysteem, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Omdat goed geïnformeerd rijden tegenwoordig om veel meer draait dan alleen snelheid en brandstofpeil, laat het digitale dashboard alle functies zien die u nodig heeft. Elk van de vier camera's op deze auto draagt bij aan het creëren van een onbelemmerd uitzicht van 360 graden rondom de auto. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. En deze auto heeft ook high performance audiosysteem, full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor als standaard uitrusting. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi RS 6 Avant samen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Verder is deze auto uitgerust met brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Daarbij wordt deze auto aan u geleverd met BOVAG Garantie. Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Audi RS 6 Avant. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- S Line exterieur
Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Navigatiesysteem full map
- Telefoonintegratie
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Lederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
Uitrusting
- 4-wiel besturing
- Actieve noodgeval assistent
- Airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning en activatie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Extra getint glas
- File assistent
- Geluidsisolerend glas
- Koplampreiniging
- Laser LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Autonomous Emergency Braking
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 21"
- Lichtmetalen velgen 22"
- Premium sportstoelen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2019 - jul. 2024
Referentienummer: 2616097
Gewichten
Laadvermogen: 690 kg
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Leaseprijs: € 1.650 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2150 kg
Verwachtte leveringsdatum: 07-03-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 29-10-2020


Test: Audi RS6 Avant Performance – Turbo-dino die...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cc |
| Max. vermogen | 441 kW (601 pk) |
| Max. koppel | 800 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.110 x 1.950 x 1.510 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 l |
| Inhoud brandstoftank | 73 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,6 s |
| Actieradius | 634 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,5 l/100km (1 op 8,7) |
| CO2-uitstoot | 288 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf Hansen BV
Keizersveld 25803 AN Venray














































