
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A6
AVANT 50 TDI quattro S edition
€ 41.2002021104.352 km
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2021 |
| APK | 28 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 107.632 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 679 - € 713 |
Omschrijving
Deze prachtige A6 is dealer onderhouden.
Aantoonbare onderhouds historie is aanwezig.
Heerlijk rijdende auto, motor loopt fantastisch, en de 8 traps automaat schakelt bijzonder fijn. De auto heeft nooit schade gehad, en is van binnen en van buiten in
een smetteloze staat. Wij rijden zelf met deze auto, dus de kilometerstand zal oplopen.
Op deze auto krijgt u 1 jaar garantie, de auto wordt geleverd met nieuwe apk en een onderhoudsbeurt. We hebben inmiddels ook onderhoud aan de automaat laten uitvoeren bij Autrans, en alle vloeistoffen ververst. 21-8-2025
Bij deze auto zit ook een origineel Audi winterbandenset.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank 3-persoons
- Active Cornering Enhancement (ACE)
- Airbag(s)
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bestuurders-informatie-systeem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels
- DAB radio
- Electrische wegklapbare trekhaak
- Exclusive interieur
- Kleurenscherm voor navigatie-systeem
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Telefoonintegratie premium
- Uitwijk assistent
- Verwarmde voorstoelen
Meer informatie
Laadvermogen: 695 kg
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 620 Nm |
| gewicht | 1.875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.570 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 1.067 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Stenfert-Garage
Industrielaan 66951 KG Dieren



















