

Audi A6 Sportback e-tron
286pk S edition 83 kWh
€ 67.95020255.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 december 2025 |
| APK | 18 december 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 74.365 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 290 - € 317 |
Dit betreft een rijdende demonstratieauto, de kilometerstand en beschikbaarheid kan hierdoor afwijken. Bij interesse in deze auto vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken om teleurstelling te voorkomen. Wij nodigen u graag uit om de Audi van uw keuze te komen bezichtigen en/of proef te rijden in onze vestiging in Den Haag. Of wellicht wilt u eerst een vrijblijvende offerte ontvangen? U bent van harte welkom bij Audi Wittebrug!
Modelreeks: okt. 2024 - 2026
Actieradius: 627 km
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 295 cm
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 87 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 1105 km actieradius per uur
Interieurkleur: Ivoor
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,6 kWh/100km
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Wittebrug Audi Den Haag Donau 96 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 0703429333 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bruikbare accucapaciteit: 78.85 kWh
Ingeschatte actieradius: 485 km
Ingeschat verbruik: 18.85 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 465 km
Actieradius praktijk winter: 401 km
Verbruik praktijk zomer: 18.55 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 22.23 kWh/100km
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 435 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.930 x 1.920 x 1.480 mm |
| gewicht | 2.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 502 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,0 s |
| Actieradius | 627 km |
| Energielabel | A |





