

Audi A6 Avant e-tron
S edition 83 kWh 210 kW / 286 PK
€ 76.450202650 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 78.650 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 309 - € 338 |
Pon Center is jouw Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens dealer in de regio Midden-Nederland. Wij bieden jou een totaalconcept als het gaat om mobiliteit. Wij zijn er voor verkoop van nieuwe als gebruikte auto's maar staan ook voor je klaar als het gaat om onderhoud, leaseproducten, financieringen, verhuur en schade. Dagelijks zetten meer dan 750 medewerkers zich 100% in om jou optimaal mobiel te houden, met plezier en trots voor onze merken.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 598 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 21 minuten
Wielbasis: 295 cm
Interieurkleur: Zwart-zwart-staalgrijs/zwart-zwart/ zwart/zwart
Leaseprijs: € 929 p/m (full operational lease, 60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie: Fabrieksgarantie
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket nieuw
Dit afleverpakket bevat: Fabrieksgarantie
Referentienummer: 229078
Kenteken: 229078
Productienummer: 229078
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 435 Nm |
| gewicht | 2.185 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,0 s |
| Actieradius | 598 km |
| Energielabel | A |



