

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 december 2011 |
| APK | 2 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 88.172 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Audi S5 3.0 TFSI Quattro | PANO | B&O | RS-ZETELS | MEMORY | PDC | CRUISE
Audi S5 3.0 TFSI Quattro Facelift | RS-ZETELS | B&O | PANO | TWEEKLEURIG LEDER
Zeer fraaie Audi S5 Facelift voorzien van de krachtige 3.0 TFSI V6 met 333PK, quattro vierwielaandrijving en automaat. Uitgevoerd in een smaakvolle configuratie met exclusief two-tone lederen interieur, panoramadak en RS-sportstoelen.
Auto verkeert in super nette staat en heeft elke 10.000km onderhoud gehad!
Highlights
- 3.0 TFSI V6 333PK
- Quattro vierwielaandrijving
- Automaat
- Facelift model
- Panoramadak
- RS-sportstoelen
- Bang & Olufsen audio
- Tweekleurig lederen interieur (bruin/zwart)
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Memory stoelen
- Stoelverwarming
- Parkeersensoren voor en achter
- Cruise control
- Elektrisch zonnerollo achter
- ISOFIX bevestiging
- Xenon koplampen
Een heerlijke GT met tijdloze uitstraling, fantastische V6-sound en een zeer luxe uitvoering.
💶 €12.950,-
📍 Quaak Auto’s – Veenendaal
📆 2011 • 243.652 km • Benzine • Automaat • Quattro
Disclaimer: Deze optielijst is automatisch gegenereerd en kan onvolkomenheden bevatten. Controleer de aanwezigheid van belangrijke opties altijd bij de verkoper te bevestigen.
- Kenteken: 37-ZSK-3
- Merk: Audi
- Model: S5
- APK tot: 02-01-2027
- Tellerstand: 243652 KM
- Carrosserievorm: Coupé
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 2995 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: CGW
- Vermogen: 245 kW / 334pk
- Ledig gewicht: 1650 kg
- Max. trekgewicht: 1900 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 8.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Navigatiesysteem
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder en multifunctioneel
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Over ons
Bij Quaak Auto's draait alles om eerlijkheid, duidelijkheid en transparantie. Wij geloven in een no-nonsense aanpak zonder gladde praatjes. Bij ons weet u altijd waar u aan toe bent. Of u nu op zoek bent naar een betrouwbare gezinsauto of een sportwagen, bij ons vind u de juiste auto!
Wij bieden uitgebreide service bij de verkoop van onze auto's. We bieden opties aan om onze auto's te leveren met onderhoud, APK, Garantie en meer dit zodat u met een gerust hart de weg op kunt. Onze transparante werkwijze zorgt ervoor dat we beide precies weten wat u koopt, zonder verborgen kosten of verrassingen achteraf.
Wees van harte welkom voor een kop koffie in Veenendaal!
Jurgen Quaak - Quaak Auto's
De Smalle Zijde 5 B11
3903 LL Veenendaal
0638727332
Eerlijk, duidelijk, transparant.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 245 kW (334 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| gewicht | 1.650 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.175 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 61 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Actieradius | 753 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Quaak Auto's
De Smalle Zijde 53903 LL Veenendaal






































































