

Audi A5
Coupé 4.2 FSI S5 quattro Pro Line particuliere verkoop
€ 13.4502007179.406 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 augustus 2007 |
| APK | 19 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Als u gaat voor kwaliteit zonder compromis, dan is deze Audi A5 Coupé een auto voor u. Een aantrekkelijke en fraaie optie is de expressieve S-Line styling. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de achtcilinder benzinemotor en de handgeschakelde zesversnellingsbak. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Ook elektrisch verstelbare voorstoelen, 20 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Met de audiobediening op het stuur schakelt u snel en veilig tussen de diverse functies van uw muziekinstallatie. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. En deze auto heeft ook lederen sportstuur, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Het pittige karakter van deze sportwagen zelf ervaren? Maak dan een proefrit. Bel nu voor een afspraak!
Modelreeks: jul. 2007 - okt. 2011
Modelcode: 8T3
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Hofsink & Nijland B.V. Kruiwiel 10 7773NL HARDENBERG, NL 0523684235 http://www.autobedrijf-hofsinkennijland.nl info@hofsink-nijland.nl
Voor levering en garantie zie onze afleverpakketten op de website www.hofsink-nijland.nl.
Financiering is mogelijk.
Voor een uitgebreide fotoreportage bekijk onze website www.hofsink-nijland.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk op https://www.autofirst-hofsink-nijland.nl/proefrit-aan-huis en vraag deze bij ons aan.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.163 cc |
| Max. vermogen | 260 kW (354 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.780 x 1.850 x 1.380 mm |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 516 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 17,9 l/100km (1 op 5,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,4 l/100km (1 op 8,1) |
| CO2-uitstoot | 298 g/km |
| Energielabel | G |



