
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A5
Cabriolet 2.0 TFSI (224PK) quattro aut. S Line Pro
€ 17.9502014122.755 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2014 |
| APK | 24 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 71.568 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
NIEUW BINNEN; Luxe en zeer nette Audi A5 cabriolet 2.0 TFSi (224 PK) Quattro S-Line van bouwjaar 2014 uitgevoerd in de kleur Daytonagrijs metallic!
Deze Audi A5 cabriolet is aantoonbaar sluitend onderhouden en zoals op de foto's te zien is in zeer nette staat.
Merk / Model: Audi A5 Cabriolet 2.0 TFSI quattro Pro Line S
Kenmerken: Vierwielaandrijving, Automaat, Benzine, grijs, 2 -deurs, A5 Cabriolet, A5, A5 Sportback
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2014
Km stand: 122755 inclusief NAP rapport
Buiten de standaard opties een aantal opties opgesomd:
- S-line binnen + buiten
- S-line half lederen stoelen
- Keyless open/close + start/stop
- Verwarmde voorstoelen
- Daytonagrijs metallic
- Apple / android Carplay
- Cruise control
- Climate control
- LED dagrij verlichting
- Xenon verlichting
- LED achterlichten
- Elektrisch bedienbare ramen voor + achter
- Getinte ramen
- 19" originele Audi lichtmetalen velgen met A merk banden rondom
- Afneembare trekhaak (1700 KG trekvermogen)
- 2x sleutel
Note; Zie volledige optielijst volgens fabrieksopgaaf onderaan de advertentie.
Tibosch Automotive – kleinschalig, met persoonlijke aandacht, duidelijke afspraken en eerlijk advies — precies zoals wij het zelf ook zouden willen ervaren.
Wij denken in mogelijkheden. Omdat wij in de meeste gevallen niet afhankelijk zijn van externe partijen, kunnen wij de verwachtingen van onze klanten waarmaken. Een afleverbeurt en het monteren van opties verzorgen wij volledig in eigen beheer, zodat wij altijd grip houden op kwaliteit, planning en service.
Ook uw inruil is bij ons van harte welkom.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie:
📞 Telefoon: 0418-201000 / +31 418-201000
💬 WhatsApp: 0418-201000 / +31 418-201000
Wat mag u bij Tibosch Automotive verwachten?
- Nette en met zorg ingekochte occasions
- Geen bijkomende afleverkosten
- Mogelijkheid tot afleverbeurt en/of het monteren van opties in eigen beheer
- Kosteloze tenaamstelling van het voertuig en (bij inruil) vrijwaring van uw inruilvoertuig
- Aflevering met een ruime of nieuwe APK
- Bezichtiging van occasions in onze showroom
- Niet afhankelijk van externe partijen
- Financieringsmogelijkheden beschikbaar
- Onderhouds- en/of garantiepakketten mogelijk — informeer gerust naar de mogelijkheden
Wij nemen graag de tijd voor u, maar zijn uitsluitend geopend op afspraak. Zo kunnen wij u optimaal adviseren bij het vinden van een auto die perfect aansluit bij uw wensen én budget.
Locatie:
Tibosch Automotive
Weteringshoek 26, 5328 BN Rossum (Gld)
Centraal gelegen tussen 's-Hertogenbosch en Utrecht, slechts 10 minuten van de snelweg A2
🌐 www.tiboschautomotive.nl
✉️ info@tiboschautomotive.nl
📞 0418-201000
Volledige optielijst volgens fabrieksopgaaf:
Pakket: Audi Connect
- Autotelefoon voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- WiFi
Pakket: Audi Comfort
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Keyless entry
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- 4x4
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- CarPlay Apple / Android
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
- Zwarte hemelbekleding
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- DAB
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Disclaimer:
Hoewel de informatie in deze advertentie met grote zorg is samengesteld, kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet en graag tot ziens,
Arjan Tibosch
Tibosch Automotive
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.850 x 1.383 mm |
| gewicht | 1.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.235 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 l |
| Inhoud brandstoftank | 61 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Actieradius | 884 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Tibosch Automotive
Weteringshoek 265328 BN Rossum





























