
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A5
Sportback 2.0 TFSI MHEV Pro Line | Stoelverwarming | Leder | Cruise
€ 18.9402018187.544 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 april 2018 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.387 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Mooie Audi A5 Sportback 2.0 uitgevoerd in het stijlvolle ‘Mythoszwart Metallic’. Een fijne en complete configuratie met de belangrijkste opties zoals: stoelverwarming, lederen sportstoelen, cruise control en parkeerhulp voor en achter.
De auto verkeert in nette staat en rijdt zoals het hoort.
Helemaal klaar voor de volgende liefhebber dan wel liefhebster.
Deze auto is in 2018 origineel geleverd door Audi Trier in Duitsland en is in 2020 geïmporteerd door Pon Amersfoort waar die nog een beurt heeft gehad. Veder is de auto onderhouden door een andere garage.
Optionele uitrusting
Metallic-lak 0E0E
Brandstoftank: 54 L 0M1
Stuur (Leer - 3-spaaks) met Multifunctieplus 1XW
Stoelverwarming voor 4A3
Dakbekleding Stof, zwart 6NJ
Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging/ Sleepbeveiliging 7AL
Parkeerhulp voor en achter, optisch (APSPlus) 7X2
Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol) 8T6
Bestuurders-informatiesysteem (FIS) met kleurendisplay 9S7
Audi connect (Op internet gebaseerde diensten) EL3
Audi connect (Nood- en assistance-systeem) IW3
Stoelbekleding/kussens: Kunstleer / Leer N1F
Multimedia-interface MMI Navigation PNU
Sportstoelen voor Q1D
• Stoelen voor met uittrekbare Dijbeensteun
Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning QR9
Audi Smartphone Interface UI2
Beautiful Audi A5 Sportback 2.0 finished in the stylish ‘Mythos Black Metallic’. A nice and complete configuration with the most important options such as: seat heating, leather sport seats, cruise control and parking assistance front and rear.
The car is in neat condition and drives as it should.
Completely ready for the next enthusiast.
This car was originally delivered in 2018 by Audi Trier in Germany and was imported in 2020 by Pon Amersfoort, where it also received a service. Since then, the car has been maintained by another garage.
Optional equipment
Metallic paint 0E0E
Fuel tank: 54 L 0M1
Steering wheel (leather - 3-spoke) with multifunction plus 1XW
Seat heating front 4A3
Headliner fabric, black 6NJ
Anti-theft alarm system + interior monitoring / tow-away protection 7AL
Parking assistance front and rear, optical (APS Plus) 7X2
Cruise control system 8T6
Driver information system (FIS) with colour display 9S7
Audi connect (internet-based services) EL3
Audi connect (emergency and assistance system) IW3
Seat upholstery/cushions: artificial leather / leather N1F
Multimedia interface MMI Navigation PNU
Sport seats front Q1D
• Front seats with extendable thigh support
Driving assistant system traffic sign recognition QR9
Audi Smartphone Interface UI2
Heeft deze auto u interesse gewekt? Neem dan contact op met ons verkoopteam. We zijn dagelijks bereikbaar van 08.00 tot 17.00 op telefoonnummer 0575 472993 ook kunt u ons via whatsapp benaderen op telefoonnummer 0640247425 ook buiten de openingstijden.
Ga naar onze website voor een uitgebreide foto reportage. www.hoetinkautomotive.nl
De prijs van de auto is incl. tenaamstelling en een geldige APK.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk ongeacht de staat en de leeftijd. Benieuwd wat we kunnen bieden? Kom dan naar onze showroom of stuur ons wat foto’s via whatsapp op het nummer: 0619293410 mailen kan uiteraard ook. info@hoetinkautomotive.nl.
Hoetink Automotive staat voor u klaar. Ons team bestaat uit autoliefhebbers die graag meedenken met de aanschaf van uw occasion. U kunt bij ons terecht voor alles wat met mobiliteit te maken heeft. We beschikken over een werkplaats met de nieuwste apparatuur en kunnen alle merken repareren en onderhouden. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor de financiering en de verzekering van uw occasion.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag 08.00 -17.00
Zaterdag 10.00 – 17.00
Alle moeite is genomen om deze advertentie met grote zorgvuldigheid samen te stellen. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer daarom voor aankoop de zaken die u keuze zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- aluminium delen exterieur
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Navigatiepakket (PNU)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (UI2)
Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- Bekleding, twinleder (N1F)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Elektronisch sper differentieel
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
Overig
- RDW-leges
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2019
Modelcode: F5
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6c
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Afleverpakket 2 (€ 1.495 meerprijs): Het afleverpakket bestaat uit, - 12 maanden Bovag garantie - Nieuwe APK - Onderhoud conform leeftijd en kilometers - Pechhulp Europa - Volledig Reinigen + premium lakbehandeling
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.733 x 1.840 x 1.386 mm |
| gewicht | 1.450 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.055 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 981 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Hoetink Automotive
Verlengde Ooyerhoekseweg 277207 BJ Zutphen












































