
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi A5
Cabriolet 1.8 TFSI Pro Line | Navigatie | Nek/Stoelverwarming | Lederen Bekleding | Lichtmetalen Velgen |

Audi A5
Cabriolet 1.8 TFSI Pro Line | Navigatie | Nek/Stoelverwarming | Lederen Bekleding | Lichtmetalen Velgen |
€ 10.4902014196.116 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 augustus 2014 |
| APK | 7 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 57.187 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Degelijk, solide en technisch hoogstaand: dat kun je van Duitse auto's nog altijd zeggen. En die omschrijving geldt zeker voor deze Audi A5 Cabriolet. Veel auto, veel kwaliteit. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Het interieur is luxe uitgevoerd met leren bekleding. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Met het elektrisch bedienbare cabriodak geniet u in een oogwenk van de buitenlucht. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. Achter het stuur van deze Audi bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Met automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Audi helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Autoaanbod is meer dan 25 jaar actief in het in- en verkopen van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfsauto’s. Wij leveren zowel aan de zakelijke als de particulier markt.
Kijk ook naar onze snel, wisselende voorraad op autoaanbod.nu.
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf, waarbij de Nationale Auto Pas standaard bij het voertuig geleverd wordt, ook kunnen wij uw voertuig tenaamstellen en de export documentatie opmaken. Onze dienstverlening voorziet tevens in:
● Ruim occasion aanbod
● Financiering
● Export documentatie
● Totaal onderhoud
● Aankoopkeuring
● Schade taxatie, incl. algehele afhandeling en herstel.
● Import
In prijs / kwaliteitsverhouding zijn wij zeer sterk. U kunt bij ons ook uw huidige auto of motor etc. inruilen. Vraag naar de mogelijkheden of vul ons auto-inkoop formulier in. Wij zijn u graag van dienst.
Met vriendelijke groet,
Dani van Doorn
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- koplampreiniging
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- MMI navigatie (PNW)
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
Interieur & Comfort
- Leder "Milano" voor SQ5 (N5W)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zones (9AQ)
- Binnenspiegel, automatisch dimmend (4L6)
- Hoofdruimteverwarming (9K1)
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi hold assist (UH2)
- Elektronisch sper differentieel
Overige
- RDW-leges
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2017
Modelcode: 8F7
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 143 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.626 x 1.854 x 1.383 mm |
| gewicht | 1.630 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.155 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 1.016 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autoaanbod.nu
Volkelseweg 245427 RB Boekel































