

Audi A5
Sportback 1.4 TFSI Pro Line NAVI*LEDER*PDC*CRUISE*
€ 21.950201899.489 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2018 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 55.949 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Audi A5 Sportback 1.4 TFSI Pro Line NAVI*LEDER*PDC*CRUISE*
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Audi A5 Sportback. Het is een auto uit 2018, er staat 99489 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. U wilt comfort? Die is er, met het lederen interieur. U wilt gemak? Kijk dan even naar de elektrisch bedienbare achterklep. Winterse omstandigheden? Geniet dan van het comfort van de stoelverwarming! Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook electronic climate control. Even switchen naar de verkeersinformatie? Ook dat kan met één druk op de knop van de audiobediening op het stuur. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Met regensensor, cruise control, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Audi helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Met voorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Auto Totaal Service Valkenswaard B.V.
De Vest 76a
5555XP Valkenswaard
0407805837
info@atsvalkenswaard.nl
www.atsvalkenswaard.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| gewicht | 1.400 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.995 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |





