

Audi A4
Avant 2.0 TFSI MHEV 190 PK Design Pro Line ✅ Sportstoelen ✅ LED ✅ Virtual
€ 22.890201860.111 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 juli 2018 |
| APK | 8 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 51.225 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Uitrusting/bijzonderheden: LED koplampen, Virtual cockpit, Navigatiesysteem, Sportstoelen, Stoelverwarming, Elektrisch wegklapbare trekhaak, Cruise control, Elektrisch bedienbare achterklep, Parkeersensoren achter, Climate controle.
Beschikbare afleverpakketten:
Basispakket
✔️ Geldige APK
✔️ RDW-leges
Afleverpakket Plus - € 799,-
✔️ 12 maanden BOVAG garantie / Autotrust Excellent
(de garantie wordt ondergebracht bij Autotrust, waardoor uw garantie in heel Nederland uitgevoerd kan worden door aangesloten partners)
Afleverpakket Premium - € 1199,- (inbegrepen bij viaBovag)
✔️ 12 maanden BOVAG garantie / Autotrust Excellent
(de garantie wordt ondergebracht bij Autotrust, waardoor uw garantie in heel Nederland uitgevoerd kan worden door aangesloten partners)
✔️ BOVAG 40-Puntencheck
✔️ BOVAG Afleverbeurt
Afspraak & reservering: Plan vandaag nog uw afspraak, dan houden wij de auto op de afgesproken dag speciaal voor u gereserveerd.
Disclaimer
Hoewel wij de informatie in deze advertentie met de grootst mogelijke zorg samenstellen, kunnen onjuistheden of onvolledigheden niet volledig worden uitgesloten. Controleer daarom altijd de specificaties en uitrusting die voor uw aankoopbeslissing van belang zijn.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: B9
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Soul (black) (YM)
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Winterbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.725 x 1.842 x 1.434 mm |
| gewicht | 1.465 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.095 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1.510 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |




