

Audi A4
Avant 1.8 TFSI Pro Line S|Cruise|Pano|Trekhaak|NL|
€ 4.9502011394.949 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2011 |
| APK | 12 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 49.386 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Uitmuntende prestaties, dynamische rijeigenschappen en bakken vol met rijplezier, deze Audi A4 Avant levert het allemaal. Ook qua looks springt deze auto eruit, vanwege de fraaie S-Line styling. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder motor en de automatische transmissie. Lederen bekleding is een smaakvolle en comfortverhogende optie. Comfortabel zitten, ook als de rit onstuimig is? Dat kan met de sportstoelen. Voel die ruimte eens! Lekker veel licht door het elektrisch bediende glazen panoramadak. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Uw ogen horen op de weg, toch? Daarom is deze auto voorzien van audiobediening op het stuur. Gemakkelijk én veilig! De juiste ruitenwisserfrequentie gaat automatisch van motregen tot noodweer, de regensensor reageert direct. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn keyless entry, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
Audi A4 Avant S-Line Automaat | NL-auto, dealer onderhouden, nieuwe APK en nieuwe banden door ons gemonteerd. Voorzien van leder, panoramadak en cruise control. Rijdt, remt en schakelt uitstekend.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Audi wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij doen ons best om alle informatie zo correct mogelijk weer te geven, maar type-, druk- en zetfouten zijn voorbehouden.
EXPORT & IMPORT DIENSTVERLENING – DE VELUWE AUTO’S
Auto exporteren? Wij verzorgen de exportafmelding snel en correct in samenwerking met de RDW.
Exportafmelding:
Zonder exportplaten en verzekering: €50 incl. btw
Met exportplaten en Groene Kaart-verzekering (15 dagen): €150 incl. btw
Auto geïmporteerd uit het buitenland en geen tijd om dit zelf te regelen?
Wij verzorgen de volledige importprocedure professioneel en efficiënt.
Inruil mogelijk.
Neem vooraf contact met ons op:
Telefoon / WhatsApp: 06 59070381
E-mail: info@develuweautos.nl
De Veluwe Auto’s – uw betrouwbare partner in auto-import en -export.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 866 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | C |





