
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi A4
Avant 40 TFSI Launch edition Sport Automaat | NAVI / APPCONNECT | CAMERA + PDC | ADAP CRUISE | LANE-ASSIST | MASSAGE STOELEN |

Audi A4
Avant 40 TFSI Launch edition Sport Automaat | NAVI / APPCONNECT | CAMERA + PDC | ADAP CRUISE | LANE-ASSIST | MASSAGE STOELEN |
€ 24.900201971.830 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2019 |
| APK | 28 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 51.686 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- File assistent
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter (PX2)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Assistentiepakket Tour (PCN)
- Audi sound system (9VD)
- Binnenspiegel frameloos, automatisch dimmend (4L6)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Geluidsisolerend glas
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Pneumatische lendensteunen vóór met massagefunctie (8I6)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Tour pakket (File assistent, Rijstrooksensor met correctie)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: sep. 2019 - jul. 2020
Modelcode: B10
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 282 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: IVA Bleiswijk B.V. Hoefweg 235 2665LB BLEISWIJK, NL 0105291010 http://www.ivableiswijk.nl info@ivableiswijk.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn IVA Bleiswijk. Een autogroothandel met al 25 jaar ervaring in de Automotive wereld. Door ons brede netwerk beschikken wij over een unieke voorraad van jong gebruikte occasions met lage kilometerstanden. Wij bedienen zowel de zakelijke als de particuliere markt. Iedereen is bij ons welkom. Daarnaast zijn wij een BOVAG erkend autobedrijf.
Met een oppervlakte van 12.000 m2 is er bij ons genoeg te bekijken zowel binnen als buiten. Onze dagelijks wisselende voorraad bestaat zowel uit personenauto’s als bedrijfswagens. Wij leveren standaard onze auto’s rijklaar af zonder extra bijkomende kosten met 12 maanden BOVAG garantie.
Met gemiddeld 250 occasions op voorraad is er voor ieder wat wils. Ons enthousiaste team van verkopers staan voor u en al uw vragen klaar. U kunt ons bereiken per mail, whatsapp, telefonisch of via een van onze Social Media kanalen. Uiteraard bent u van harte welkom voor een bezichtiging van onze occasions. De koffie staat voor u klaar. Heeft u een inruil auto? Geen probleem, wij ruilen uw huidige auto graag in. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30
Kijk voor leasing of financieringsmogelijkheden op onze site https://www.deautofinancier.nl/iva-bleiswijk-bv/home
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.850 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 915 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
IVA Bleiswijk B.V.
Hoefweg 2352665 LB Bleiswijk























