

Audi A4
Limousine 2.0 TFSI Advance,Leder,Cruise,Clima,Mooie auto!
€ 3.9502007251.756 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2007 |
| APK | 14 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Zeer nette goed rijdende Audi A4 Limousine 2.0 TFSI Advance,
251000 km nap
Voorzien van distributie ketting
2 sleutels en onderhoudsboekjes aanwezig
Nieuwe distributieriem bij 218000 km
Apk 14-03-2027
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Bij de bouw van de Audi A4 Limousine wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Verder is de Audi uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Deze Audi A4 Limousine maakt het rijden graag gemakkelijk. Daarom verzorgt de regensensor de mate van ruitreiniging die de ruitenwissers moeten leveren bij neerslag. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. De uitrusting van deze auto is met automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Een proefrit maken met deze Audi A4 Limousine? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Modeljaar: 2007
Modelcode: B7
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 265 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808 0f 06-38817981
www.hoogsteenpostma.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.770 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.400 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.975 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 241 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,9 l/100km (1 op 9,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Energielabel | C |


