

Audi A4
Avant 1.8 TFSI Pro Line Business airco navi trekhaak
€ 5.9502010322.723 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2010 |
| APK | 9 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.380 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
€300,- KORTING BIJ AANKOOP (gaat nog van de vraagprijs af)! vakantiegeld actie! - 26 Mei tot 31 Mei
Bezichtiging en proefrit mogelijk. U bent van harte welkom om langs te komen.
Deze nette Nederlands geleverde Audi A4 Avant Pro Line Business 1.8 TFSI uit 2010 verkeert in goede staat en heeft een aantoonbare kilometerstand van 322.000 km met NAP. De auto heeft recent nog een grote onderhoudsbeurt gehad en is voorzien van een nieuwe koppeling, waardoor hij weer klaar is voor vele kilometers rijplezier. Uitgerust met een handgeschakelde 6-versnellingsbak, airconditioning, navigatiesysteem en trekhaak biedt deze ruime stationwagen veel comfort en gebruiksgemak.
Occasions ±100 op voorraad – direct rijklaar leverbaar
Vaste rijklaarprijs – geen afleverpakketten of extra kosten
Inruilwaarde via WhatsApp mogelijk
Verkoop & Showroom
• ±100 occasions op voorraad
• Diverse merken en prijsklassen
• Direct rijklaar leverbaar
• 800 m2 showroom
• Financiering mogelijk
Rijklaar inclusief
• Nieuwe APK
• Onderhoudsbeurt
• Technische controle
• Poetsbeurt
• Tenaamstelling en vrijwaring
• Wettelijke garantie
Werkplaats
• APK keuringen
• Onderhoud en reparatie alle merken
• Airco-, banden- en accuservice
• Diagnose en reparaties
• Online werkplaatsafspraak via website
RDW-erkend autobedrijf met 30+ jaar ervaring in verkoop, inkoop en onderhoud.
Showroom & verkoop
Sint Laurensdreef 25 | 3565 AJ | Utrecht
Werkplaats
Arizonadreef 1A | 3565 AT | Utrecht (20 meter van showroom)
Contact Verkoop
Tel: 030-2383744
Mobiel/WhatsApp: 06-49441070
info@carcenterutrecht.nl
Contact Werkplaats
Tel: 030-2614728
Mobiel/Whatsapp: 06-49441070
werkplaats@carcenterutrecht.nl
Website: www.carcenterutrecht.nl
Openingstijden Verkoop
Ma–Vr 09:00–18:00
Za 09:00–17:00
Zo 10:00–16:00 31 MEI OPEN KOOPZONDAG
Openingstijden Werkplaats
Ma–Vr 09:00–18:00
Online werkplaatsafspraak via website mogelijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend; Fouten, wijzigingen en opties kunnen afwijken of ontbreken.
Modelreeks: jan. 2009 - jan. 2011
Wielbasis: 282 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 169 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Referentienummer: 9808
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.703 x 1.826 x 1.436 mm |
| gewicht | 1.445 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 902 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 169 g/km |
| Energielabel | B |





