

Audi A4
Avant 1.8 TFSI Pro Line
Prijs op aanvraag
2008274.575 kmClimate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 september 2008 |
| APK | 16 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 44.678 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Bent u op zoek naar een ruime en betrouwbare gezinsauto van hoogwaardige kwaliteit? Dan is de Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro Line uit 2008 wellicht de perfecte keuze voor u. Met zijn elegante grijze kleur en strakke lijnen, straalt deze combi auto klasse en stijl uit.
Met een krachtige 161 PK motor en een CC van 1798 biedt de Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro Line uitstekende prestaties en een soepele rit. De kilometerstand van 274575 geeft aan dat deze auto goed onderhouden is en nog vele kilometers voor de boeg heeft.
Veiligheid staat voorop bij Audi, daarom is deze Audi A4 Avant uitgerust met diverse opties om u en uw passagiers te beschermen. Zo beschikt deze auto over een bestuurdersairbag, zij airbags voor en Anti doorSlip Regeling voor optimale grip op de weg.
Het interieur van deze Audi A4 Avant is comfortabel en luxe ingericht. Met een armsteun voor en airco automatisch kunt u altijd ontspannen en comfortabel rijden, ongeacht het weer of de afstand van uw reis.
Kortom, de Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro Line uit 2008 is een betrouwbare en stijlvolle auto die zowel prestaties als comfort biedt. Neem vandaag nog contact op met AMTL via 0614779497 om meer informatie te ontvangen over deze prachtige Audi. Wacht niet langer en ervaar zelf de luxe en kwaliteit die deze Audi te bieden heeft.
Wij hebben de grootst mogelijke zorg besteed aan het correct en volledig weergeven van de informatie in deze advertentie. Desondanks kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud van deze advertentie. Deze advertentie vormt geen aanbod in de zin van het Burgerlijk Wetboek. Wij adviseren u om alle voor u belangrijke gegevens zelf te controleren alvorens een beslissing te nemen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de verkoper.
Wij hebben er alles aan gedaan om alle informatie in deze aankondiging correct weer te geven. Aan de in de advertentie verstrekte informatie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar ga altijd zelf na welke zaken voor u van belang zijn en van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Voor aanvullende vragen kunt u contact opnemen met de verkoper
Modelreeks: apr. 2008 - jan. 2011
Wielbasis: 282 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 170 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Referentienummer: 796
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.703 x 1.826 x 1.436 mm |
| gewicht | 1.445 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 902 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 170 g/km |
| Energielabel | B |





