

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 april 2017 |
| APK | 16 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 97.004 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Audi S4 3.0 TFSI Quattro | PANO | LEER | STOELVENT. | B&O | MISANOROOD | VOL OPTIES
Audi S4 3.0 TFSI Quattro | MISANOROOD | B&O | STOELVENTILATIE | VOL OPTIES
Werkelijk prachtige Audi S4 Quattro uitgevoerd in het unieke Misano rood gecombineerd met een bomvolle optielijst. Voorzien van de sterke 3.0 TFSI V6 met 354PK, automaat en quattro vierwielaandrijving. Een auto die prestaties, luxe en uitstraling perfect combineert.
Auto verkeert in zeer nette staat, is compleet uitgevoerd en recent voorzien van 4 nieuwe Hankook banden.
Highlights
- 3.0 TFSI V6 354PK
- Quattro vierwielaandrijving
- Automaat
- Panoramadak
- Lederen bekleding
- Stoelverwarming
- Stoelventilatie
- Bang & Olufsen audio
- Virtual Cockpit
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Unieke Misano rode lak
- 2 sleutels
- Recent 4 nieuwe Hankook banden gemonteerd
- Onderhoudshistorie aanwezig
Een unieke en superdik uitgevoerde S4 met geweldige specificatie en heerlijke rijeigenschappen.
đź’¶ € 34.950,-
📍 Quaak Auto’s – Veenendaal
📆 2017 • 87.852 km • Benzine • Automaat • Quattro
Disclaimer: Deze optielijst is automatisch gegenereerd en kan onvolkomenheden bevatten. Controleer de aanwezigheid van belangrijke opties altijd bij de verkoper te bevestigen.
- Kenteken: J-723-HH
- Merk: Audi
- Model: S4
- APK tot: 16-04-2027
- Tellerstand: 87852 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 2995 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: CWG
- Vermogen: 260 kW / 354pk
- Ledig gewicht: 1605 kg
- Max. trekgewicht: 1900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 184 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Spiegel pakket
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Pakket: Stoelen pakket standaard
- Comfortstoel(en)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stoel ventilatie voor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Over ons
Bij Quaak Auto's draait alles om eerlijkheid, duidelijkheid en transparantie. Wij geloven in een no-nonsense aanpak zonder gladde praatjes. Bij ons weet u altijd waar u aan toe bent. Of u nu op zoek bent naar een betrouwbare gezinsauto of een sportwagen, bij ons vind u de juiste auto!
Wij bieden uitgebreide service bij de verkoop van onze auto's. We bieden opties aan om onze auto's te leveren met onderhoud, APK, Garantie en meer dit zodat u met een gerust hart de weg op kunt. Onze transparante werkwijze zorgt ervoor dat we beide precies weten wat u koopt, zonder verborgen kosten of verrassingen achteraf.
Wees van harte welkom voor een kop koffie in Veenendaal!
Jurgen Quaak - Quaak Auto's
De Smalle Zijde 5 B11
3903 LL Veenendaal
0638727332
Eerlijk, duidelijk, transparant.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 260 kW (354 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.745 x 1.840 x 1.404 mm |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 s |
| Actieradius | 794 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 170 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Quaak Auto's
De Smalle Zijde 53903 LL Veenendaal


































































