

VERKOCHT
2011249.865 kmClimate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2011 |
| APK | 15 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 67.915 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 592 - € 621 |
Omschrijving
Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro S-Line 240pk | CAMERA | CRUISE | STOELVERW. | 19" ROTOR
Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro S-Line | CAMERA | 19” ROTOR | LEGENDARISCHE 3.0 TDI
Zeer dikke en heerlijk rijdende Audi A4 Avant 3.0 TDI QuattroS-Line Voorzien van de geliefde en vrijwel onverwoestbare 3.0 V6 TDI gecombineerd met automaat en quattro vierwielaandrijving.
Auto beschikt over historie, 2 sleutels en verkeert in nette staat.
Highlights
- 3x S-Line uitvoering
- S-Line interieur
- S-Line exterieur
- S-Line onderstel
- 3.0 V6 TDI 240PK
- Quattro vierwielaandrijving
- Automaat
- Achteruitrijcamera
- Cruise control
- Stoelverwarming
- Xenon koplampen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- 19 inch Rotor velgen
- 2 sleutels
- Onderhoudshistorie aanwezig
Een echte liefhebbersauto met uitstraling, comfort én prestaties.
💶 € 7.950,-
📍 Quaak Auto’s – Veenendaal
📆 2011 • 249.865 km • Diesel • Automaat • Quattro
Disclaimer: Deze optielijst is automatisch gegenereerd en kan onvolkomenheden bevatten. Controleer de aanwezigheid van belangrijke opties altijd bij de verkoper te bevestigen.
- Kenteken: 77-PZH-1
- Merk: Audi
- Model: A4 Avant
- Tellerstand: 249865 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 2967 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: CCW
- Vermogen: 176 kW / 240pk
- Ledig gewicht: 1710 kg
- Max. trekgewicht: 1900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 592 - 621 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor voor
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoon voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Over ons
Bij Quaak Auto's draait alles om eerlijkheid, duidelijkheid en transparantie. Wij geloven in een no-nonsense aanpak zonder gladde praatjes. Bij ons weet u altijd waar u aan toe bent. Of u nu op zoek bent naar een betrouwbare gezinsauto of een sportwagen, bij ons vind u de juiste auto!
Wij bieden uitgebreide service bij de verkoop van onze auto's. We bieden opties aan om onze auto's te leveren met onderhoud, APK, Garantie en meer dit zodat u met een gerust hart de weg op kunt. Onze transparante werkwijze zorgt ervoor dat we beide precies weten wat u koopt, zonder verborgen kosten of verrassingen achteraf.
Wees van harte welkom voor een kop koffie in Veenendaal!
Jurgen Quaak - Quaak Auto's
De Smalle Zijde 5 B11
3903 LL Veenendaal
0638727332
Eerlijk, duidelijk, transparant.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Audi A4
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 176 kW (240 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.703 x 1.826 x 1.436 mm |
| gewicht | 1.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 888 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Quaak Auto's
De Smalle Zijde 53903 LL Veenendaal













































