
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A4
Avant 40 TFSI 3x S-Line PANO NAP VITRUAL CARPLAY
€ 28.9502019106.592 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2019 |
| APK | 27 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 58.289 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Audi A4 Avant 40 TFSI 3x S-Line | Panorama | NAP | Virtual Cockpit | CarPlay | Trekhaak
Te koop aangeboden: deze sportieve en moderne Audi A4 Avant 40 TFSI, uitgevoerd met de 3x S-Line uitvoering (interieur, exterieur en onderstel), wat zorgt voor een dynamische uitstraling en een hoogwaardig afgewerkt interieur. De auto rijdt en schakelt goed en combineert comfort met sportiviteit.
Het betreft een NAP-gecertificeerde auto, wat zorgt voor een betrouwbare kilometerhistorie.
Het panoramisch glazen dak zorgt voor extra licht en een ruimtelijk gevoel in het interieur. Daarnaast beschikt de auto over de Virtual Cockpit, wat zorgt voor een moderne en digitale rijbeleving.
Op het gebied van gebruiksgemak is deze Audi uitgerust met Apple CarPlay voor optimale connectiviteit en een aanwezige trekhaak, waardoor de auto ook praktisch inzetbaar is voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger.
De auto wordt geleverd met twee sleutels en beschikt over een geldige APK tot 27-03-2027, waardoor u direct zorgeloos kunt rijden.
Een zeer complete Audi A4 Avant S-Line met luxe opties en sportieve uitstraling, ideaal voor wie comfort en praktisch gebruik wil combineren.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Audi Drive Select
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bluetooth
- Climate Control Achterbank
- LED verlichting
- Mistlampen achter
- Privacy glas
- Sportpakket
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Trekhaak wegklapbaar
- uittrekbare bovenbeensteun
- Verstelbare gordelhoogte
- Voorwaarschuwing/Front assist
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Autotrust garantie (Tegen Meerprijs): Tegen Meer prijs Autotrust garantie
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Bedrijfsinformatie
Zakelijk financieren? Bij ons kunt u dezelfde dag nog rijden!
U kunt uw huidige auto, motor, bus, boot en camper bij ons inruilen.
Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur, kilometerstand en eventuele schades of mankementen.
Dit mag per whatsapp naar 0634717945 of per e-mail naar info@pietersonautos.nl
Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn werken we waar mogelijk op afspraak.
Wij nodigen u van harte uit om langs te komen bij ons in onze showroom!
U kunt ons 7 dagen in de week bereiken per telefoon, whatsapp of e-mail en wij zullen zsm als mogelijk reageren.
Tot ziens in onze showroom, de koffie staat klaar!
*DISCLAIMER*
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks deze zorg en aandacht is het mogelijk dat inhoud onvolledig en/of onjuist is. Aan de Informatie in deze advertentie van Pieterson Auto’s B.V. kunnen geen rechten worden ontleend.*
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.730 x 1.840 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.480 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 915 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Pieterson Auto's B.V.
Gladsaxe 257327 JZ Apeldoorn
































