

Audi A4
Limousine 2.0 Pro Line/AUTOMAAT/CARPLAY/CRUISE/
€ 3.2502005230.255 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2005 |
| APK | 3 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Te koop Audi A4 2.0 Pro line automaat !
De auto rijdt,remt en schakelt goed! Zowel van binnen als van buiten ziet de auto er netjes uit!
Deze Audi A4 Limousine komt uit 2005, werd geleverd van 01-11-2004 tot 01-02-2007. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 96 kW (131 PK) en een cilinderinhoud van 1984 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 205 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 8,0 liter per 100 km en hij weegt 1365 kg. De APK is geldig tot 03-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233,17 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R17
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (€ 395): Aflevering basis: Kleine onderhoudsbeurt 1 maand garantie motor en versnellingsbak (Aflevering is geheel vrijblijvend)
Dit afleverpakket bevat: 1 maand garantie motor en versnellingsbak, Nieuwe apk keuring, Olie/filter, ruitensproeiervloeistof, technische controle voertuig, tenaamstelling kenteken
Voor meer informatie of een afspraak maken voor een bezichtiging of proefrit bel dan 06-45303559.
Al onze auto's zijn technisch al na gekeken bij de inkoop als er dan gebreken worden geconstateerd wordt dat per direct vervangen of gemaakt.
Eventueel inruil mogelijk van uw auto.
Export papieren / kenteken bij ons laten maken is mogelijk.
Wij zijn RDW erkend.
De vraagprijs betreft een meeneemprijs, wenst u dat de auto voor aflevering word voorzien van een nieuwe apk en een onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema is dat mogelijk ( de aflevering pakketten zijn geheel vrijblijvend )
Ook voor Onderhoud/A.P.K/Reparatie's en Banden Kunt u terecht bij ons.
De koffie staat klaar!!
Openingstijden:
Maandag T/M Vrijdag 8:30-17:30
Zaterdag 9:00-15:00
Voor een bezichtiging buiten de Openingstijden is mogelijk bel dan 06-45303559 (bijvoorbeeld s'avonds)
Met vriendelijk groet, Stan Luijten, StaLu Cars B.V
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 195 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.770 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,0 l/100km (1 op 9,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Energielabel | C |


