
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi A4
Avant 40 TDI Sport S line black edition | Automaat | Airco | Elek. pakket | Vol opties | individual | Inruil mogelijk

Audi A4
Avant 40 TDI Sport S line black edition | Automaat | Airco | Elek. pakket | Vol opties | individual | Inruil mogelijk
€ 20.9752019257.840 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2019 |
| APK | 8 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 82.767 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 505 - € 529 |
Omschrijving
Als u gaat voor kwaliteit zonder compromis, dan is deze Audi A4 Avant een auto voor u. Lekker sportief en een tikkie stoer: de S-Line styling geeft een hele dynamische uitstraling. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panorama dak. Comfort en luxe? Dat krijgt u door het lederen interieur. En optimaal gemak is er in de vorm van de elektrisch bedienbare achterklep. Zijn geweldige zitcomfort dankt deze auto onder meer aan de massagefunctie in de bestuurdersstoel, en daarbij stoelverwarming en stoelventilatie. Tot de voorzieningen van deze auto behoren LED koplampen, sportonderstel, warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. De sensatie van superieur geluid wordt geleverd door het high performance audiosysteem. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control en keyless entry.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Audi wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Wij verkopen deze auto in opdracht, graag even belllen voor een bezichtiging.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Extra getint glas
Overige
- Assistentie Pakket (Achteruitrij assistent)
- City-pakket (Achteruitrij assistent)
- Parkeer pakket
- Spiegel-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch met geheugen)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Bedrijfsinformatie
Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen meeneemprijzen. ( Rijklaar)
Extra Garantie, financieren en verzekeren is in overleg mogelijk vraag naar de voorwaarden
Optioneel:
Afleveringspakket € 695,- bestaande uit:
- Nieuwe APK (indien nog minder als 6 maand resterend)
- Afleveringsbeurt
Bel voor meer informatie. 0522-785249
Rudolf Meijer : 06-54227129 ( Whatsapp )
Wesley Roose : 06 44 14 00 45 ( Whatsapp )
E- mail: info@autovanmeijer.nl
Kijk voor meer occasions op : Www.autovanmeijer.nl
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk
Helaas zijn wij niet altijd in staat om aanwezig te zijn. Voorkom teleurstelling en neem daarom altijd contact met ons op alvorens u ons bezoekt
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| gewicht | 1.505 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 231 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autobedrijf Meijer
Industrieweg 37944 HT Meppel










































