

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 juli 2011 |
| APK | 22 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 41.177 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro Line – Rijdt en schakelt goed – Navi / Cruise / Airco / Parksensor.
Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro NAP - Automaat / Cruise / Airco.
- Kenteken: 74-RPG-8
- Merk: Audi
- Model: A4 Avant
- APK tot: 22-07-2026
- Tellerstand: 276337 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1798 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CDH
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1490 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio installatie
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro Line – Rijdt en schakelt goed – Navi / Cruise / Airco / PDC
Te koop aangeboden: een nette en goed rijdende Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro Line. De auto rijdt en schakelt goed en biedt veel comfort en praktische ruimte.
Een toonbeeld van Duitse kwaliteit in techniek, comfort en rijprestaties. Dat is deze Audi A4 Avant. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
In deze A4 Avant vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het audio-installatiesysteem te bedienen en het navigatiesysteem, maar er is ook spraakbediening. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Het luxeniveau in deze Audi is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met cruise control rijdt u rustiger en meer ontspannen, en bovendien zuiniger. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook zijn aan boord.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het bandenspanningscontrolesysteem waarschuwt bij drukverlies in een van de banden.
Uitvoering / opties:
- Navigatiesysteem
- Cruise control
- Airconditioning
- Parkeersensoren
- Elektrische ramen
- Centrale deurvergrendeling
- Ruime stationwagen, ideaal voor gezin of werk
De auto verkeert in goede technische staat. Motor loopt netjes en de versnellingsbak schakelt soepel.
Optisch heeft de auto een kleine deuk in de linker voordeur (zie foto's), verder een nette uitstraling.
Bij interesse of vragen gerust contact opnemen voor meer informatie of een bezichtiging/proefrit.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 281 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Audi A4
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.490 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.085 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 866 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg































