

Audi A4
Avant 3.0 TDI quattro S-LINE B&O/VOLO-H/CRUISE/CLIMA/LMV/
€ 3.2502008401.692 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 september 2008 |
| APK | 9 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 592 - € 621 |
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. De handgeschakelde zesversnellingsbak en de zescilinder motor maken het autorijden snel en comfortabel. Stoelverwarming is een plezierige extra in de auto. Binnen de kortste tijd is uw stoel behaaglijk warm. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Audi te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
VOLLEDIG ONDERHOUDEN AUDI A4 3.0!!! ORIGINEEL S-LINE UITGEVOERD, BANG & OLUFSEN, CRUISE/CLIMATE CONTROL, RIJDT EN SCHAKELT GOED!
Bandenmaat: 225/55 R16
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Auto gezien? Bij interesse gelieve telefonisch contact op te nemen.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk!
WIJ ZIJN UITSLUITEND OP AFSPRAAK GEOPEND 06-45507473
Bezichtiging uitsluitend op afspraak.
Aan de in de advertenties getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Al het getoonde is onder voorbehoud van invoerfouten.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 176 kW (240 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.670 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.265 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 941 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 176 g/km |
| Energielabel | D |



