
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A4 Allroad
quattro 2.0 TFSI | Audi Onderhouden |
€ 11.4442010228.155 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 november 2010 |
| APK | 19 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 54.175 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Welkom bij Veluwe Exclusive,
Dit blijven toch de meest mooie Audi's die er zijn! Het sportieve en toch zo elegant!
Deze Allroad is volledig Audi dealer onderhouden. Auto heeft nieuwe service, krijgt check up en 3 maanden garantie op motor en bak.
Voor meer foto’s en informatie over dit voertuig mag u via onderstaande gegevens contact met ons opnemen. Wij sturen u graag een uitgebreide fotoreportage toe.
Wij werken met all-in prijzen, dit houdt in nieuwe servicebeurt, minimaal 12 maanden APK en wettelijke garantie. U heeft bij ons de keuze om de garantie uit te breiden naar onze Veluwe Exclusive uitgebreide garantie, dit betekent meer zekerheid de komende 12 maanden op uw nieuwe voertuig. Vraag ons naar de mogelijkheden.
Bel, Whatsapp of e-mail voor een afspraak.
Met vriendelijke groet,
Veluwe Exclusive
info@veluweexclusive.nl
06-52682509 / 0341-234001
www.veluweexclusive.nl
Wij stellen onze advertentie zorgvuldig samen, helaas kan het voorkomen dat er een foutieve optie of vermelding in voorkomt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Xenon plus verlichting (PX1)
- Achterklep, elektrisch openend en sluitend met instelbare openingshoek (4E9)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
Infotainment
- MMI navigatie plus (PNG)
- Audi music interface (UF7)
Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Achterbank in ongelijke delen (1/3-2/3) neerklapbaar (3NZ)
- aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel, automatisch dimmend (4L6)
- Middenarmsteun voor a4 (6E3)
- Servotronic (1N3)
- Stuurwiel, vierspaaks multifunktioneel in leder (2ZQ)
Veiligheid
- Audi side assist (7Y1)
- Audi hold assist (UH2)
- Audi parking system plus (7X4)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2009 - 2011
Modelcode: B8
Maten en gewichten
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Soul (black) (GD)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 194 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs:
- Servicebeurt
- Minimaal 12 APK
- Garantie in overleg
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.721 x 1.841 x 1.495 mm |
| gewicht | 1.625 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.220 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 771 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,2 l/100km (1 op 9,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 194 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Veluwe Exclusive B.V.
Marie Curiestraat 113846 BW Harderwijk














