

Audi A3
Cabriolet 1.8 TFSI AMBITION PRO LINE S | NL-AUTO!
€ 12.9952011108.985 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 6 mei 2011 |
| APK | 6 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.586 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Duitse auto's zijn wereldberoemd om hun precisie, luxueuze comfort en betrouwbaarheid. Laat u verwonderen door deze krachtige, in perfecte staat verkerende Audi A3 Cabriolet. Mag het een beetje exclusief en sportief? Mooi, want deze is uitgevoerd met S line-pakket. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. In deze sportstoelen voel je je één met je auto. Met een simpele druk op de knop opent het cabriodak en geniet u van de buitenlucht. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, zwarte hemelbekleding, elektrisch verstelbare lendensteun en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Smakelijke subs en knisperend hoog: het high performance audiosysteem geeft elke frequentie een kwaliteitsbehandeling voor akoestisch genieten onderweg. Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Met de volautomatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Al uw favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. De Audi is standaard voorzien van: sportstuur met schakelpaddels, regen- en lichtsensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Geen gehannes meer met de handrem en gas geven bij stilstaan op een oplopend stuk weg. De hill hold control zorgt voor een geslaagde hellingproef.
Het genot van deze cabrio zelf ervaren? Maak dan een proefrit. Bel nu voor een afspraak!
Modelreeks: apr. 2008 - aug. 2013
Modelcode: 8PA
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: UniekWagentje B.V. Beerzerhaar 33B 7685PR BEERZERVELD, NL 06-36323282 http://www.uniekwagentje.nl UniekWagentje@gmail.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.770 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.425 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |





