
Audi RS3
A3 Sportback 2.5 TFSI quattro Facelift RS-Sportstoelen Virtual Cockpit | Bang&Olufsen | Panoramadak | ACC | Matrix verlichting | Sportuitlaat

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 januari 2020 |
| APK | 31 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 87.944 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Ervaar pure adrenaline met deze indrukwekkende Audi RS 3 Sportback.
Onder de motorkap ligt de legendarische 2.5 TFSI vijfcilinder die elke rit verandert in een sensatie. Dankzij de razendsnelle quattro-aandrijving, sportuitlaat en messcherpe prestaties geniet je van ultieme controle én een verslavend geluid. Dit betreft een compleet onderhouden auto.
Deze complete facelift-uitvoering combineert brute kracht met luxe en technologie van topniveau. Neem plaats in de RS-sportstoelen, ervaar het hoogwaardige Bang & Olufsen audiosysteem en geniet van het open gevoel dankzij het Panoramadak. Het Virtual Cockpit-display, Adaptive Cruise Control en Matrix LED-verlichting maken iedere rit comfortabel, veilig en modern.
Highlights:
• 2.5 TFSI RS 3 quattro Facelift
• RS-Sportstoelen
• Virtual Cockpit
• Bang & Olufsen soundsystem
• Panoramadak
• Adaptive Cruise Control (ACC)
• Matrix LED-verlichting
• Sportuitlaat
• Dynamisch en sportief rijgedrag
Een auto voor liefhebbers die geen concessies willen doen aan performance, uitstraling en luxe. Instappen, starten en genieten.
Bij B mobility bieden we u 12-Maanden Autotrust Garantie en Pechhulp in Nederland voor slechts € 895,- .
Met de garantie van Autotrust kunt u zonder zorgen genieten van uw nieuwe aanwinst en bieden we u maximale zekerheid.
Via Autotrust bent u altijd zelf in de gelegenheid om, als dit nodig is, bij uw eigen garage of een garage in de buurt de reparatie te laten uitvoeren.
Graag vertellen we u alles over de exacte voorwaarden en mogelijkheden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Open dak
- Sportpakket
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Assistance pakket (Rijstrooksensor met correctie)
- Comfort-pakket (Voorstoelen verwarmd, Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Lendesteun(en) verstelbaar)
- S Line exterieur
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2019 - mei 2020
Modelcode: 8V
Maten en gewichten
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: B Mobility Holland Marsh 20 9663AV NIEUWE PEKELA, NL 085-7606002 http://www.b-mobility.nl sales@b-mobility.nl
Bedrijfsinformatie
De informatie op onze website is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Fouten zijn echter nooit volledig uit te sluiten. Het is daarom verstandig om niet alleen op de hier weergegeven informatie te vertrouwen, maar zaken die uw aankoopbeslissing zouden kunnen beïnvloeden ook bij aankoop te controleren.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.340 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.505 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.065 kg |
| Inhoud bagageruimte | 335 - 1.175 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 s |
| Actieradius | 647 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| CO2-uitstoot | 216 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
B mobility
Holland Marsh 209663 AV Nieuwe Pekela





































