

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 oktober 2017 |
| APK | 17 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 99.895 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Deze prachtig samengestelde Audi RS3 bevindt zich in een zeer nette staat!
Deze RS3 heeft aantoonbaar slechts 98.000 km gelopen en is zeer goed onderhouden.
Het gepleegde onderhoud is als volgt:
15-10-2018 Service bij 21.642 km
24-06-2020 Service bij 58.847 km
21-10-2021 Service bij 68.249 km
07-12-2023 Service bij 83.017 km
13-11-2025 Service bij 94.812 km
Aan luxe geen gebrek, deze RS3 is onder andere voorzien van: Keramische remmen, RS kuipstoelen met rode ruit stiksels, Alcantara stuur, 19 inch "Audi Sport" velgen. Navigatiesysteem, Bang & Olufsen geluidssysteem, Keyless entry & start, Cruise Control, Bluetooth telefoon & audio, DAB Radio, Draadloze telefoonlader, LED koplampen met grootlichtassistent, Virtual Cockpit, Etc...
Geïnteresseerd in deze prachtige RS3? Neem dan contact met ons op!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronisch sper differentieel
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Bang & olufsen soundsystem
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Alcantara sportstuur
- Carbonafwerking interieur
- RS Sportstoelen geruit met rode stiksels
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbon interieur afwerking
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Overige
- Draadloze telefoonlader
- Bluetooth
- Comfort-pakket (Voorstoelen verwarmd, Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Lendesteun(en) verstelbaar)
- Lendesteun(en) verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2017 - feb. 2019
Modelcode: 8V
Maten en gewichten
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Vos Electronicaweg 10 9503EX STADSKANAAL, NL 0599612615 http://www.autobedrijf-vos.nl verkoop@autobedrijf-vos.nl
Bedrijfsinformatie
Online en telefonisch staan wij 7 dagen per week voor u klaar voor al uw vragen.
U kunt nog steeds online en telefonisch bij ons uw nieuwe auto kopen!
Om een auto te bezichtigen bieden wij u de volgende mogelijkheden:
-Showroom afspraak
-Videobellen (+31 6 27006575)
-Proefrit aan huis
-Bezorging op locatie
Geïnteresseerd in een auto? Neem dan contact op met Robbert of Jan
Tel Robbert: 06-27006575
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wij kunnen u helpen met het verstrekken van de financiering. Neem contact op voor de mogelijkheden.
Autobedrijf Vos heeft al meer dan 50 jaar ervaring in de autobranche.
Al onze auto's worden geleverd inclusief recente of nieuwe APK, een afleveringsbeurt en krijgen een professionele poetsbeurt (tenzij anders afgesproken).
Graag heten wij u van harte welkom bij ons in de showroom.
Autobedrijf Vos is niet aansprakelijk voor druk en of zetfouten.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.340 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Inhoud bagageruimte | 335 - 1.175 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 s |
| Actieradius | 654 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf Vos
Electronicaweg 109503 EX Stadskanaal




























