
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi S3
2.0 TFSI S3 quattro 300PK TOPKLEUR! B&O+AIRSCARF
€ 26.8002015119.194 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2015 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 74.499 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Audi S3 2.0 TFSI S3 quattro 300PK TOPKLEUR! B&O+AIRSCARF
- Kenteken: H-018-TD
- Merk: Audi
- Model: S3
- APK tot: 28-05-2027
- Tellerstand: 119194 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: paars
- Kleurnaam: Shiraz rood metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: wit
- Interieurnaam: S-Line leather
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CJX
- Vermogen: 221 kW / 301pk
- Ledig gewicht: 1595 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 179 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Windscherm
Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Let op wij werken alleen op afspraak.
Inruil mogelijk
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid opgesteld, mochten er onverhoopt toch fouten staan vermeld kunnen hieraan geen rechten worden ontleend
Gedurende een financiering- of leaseaanvraag kan de auto niet worden gereserveerd en blijft beschikbaar voor verkoop
Blom Auto
C. Huygensstraat 18
8141 GM Heino
0610374900
info@blomauto.nl
blomauto.nl/
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.434 x 1.790 x 1.388 mm |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Actieradius | 774 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Blom Auto
C. Huijgensstraat 188141 GM Heino
























