
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A3
Cabriolet 35 TFSi Advance Sport Aut. | LED | Stoelverwarming | 18 Inch LMV | Sportstoelen
€ 28.950202055.675 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2020 |
| APK | 12 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 49.869 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Deze Audi A3 35 TFSI Advance Sport uit 2020 is keurig en volgens schema onderhouden.
De Audi A3 staat bekend om zijn verfijnde rijeigenschappen en premium afwerking. In deze Advance Sport uitvoering krijgt de auto een extra dynamisch karakter dankzij het sportpakket, wat zowel het exterieur als het rijgevoel versterkt. De A3 biedt een comfortabele en stabiele rijervaring, terwijl de directe besturing en het uitgebalanceerde onderstel zorgen voor een betrokken en sportief gevoel achter het stuur. Daarmee is deze Audi geschikt voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Ook in het interieur komt het sportieve karakter duidelijk naar voren. De hoogwaardige materialen en strakke afwerking zorgen voor een luxe uitstraling, terwijl comfortvoorzieningen zoals stoel en stuurverwarming het rijden extra aangenaam maken in alle seizoenen. De moderne technologie en slimme indeling zorgen daarnaast voor veel gebruiksgemak tijdens iedere rit.
O.a. uitgevoerd met: sportpakket, stoelverwarming, nekverwarming, stuurverwarming, LED koplampen en parkeersensoren voor en achter.
Deze Audi A3 is direct beschikbaar bij Auto Synyco voor klanten uit heel Nederland. Neem contact op voor meer informatie of een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia systeem
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- S Line exterieur
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2019 - mei 2020
Modelcode: 8V
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Licht grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Synyco BV Leeuwarderweg 10 8801BV FRANEKER, NL 0517-392222 http://www.synyco.nl info@synyco.nl
Bedrijfsinformatie
Auto Synyco is een onafhankelijk BOVAG-autobedrijf in Franeker, actief sinds 1952.
Wij zijn gespecialiseerd in jonge occasions met een bekende herkomst en heldere voertuiginformatie.
Je kunt rekenen op transparante prijzen, eerlijke communicatie en persoonlijke service.
Bezoek onze showroom of maak gebruik van extra gemak zoals een proefrit of aflevering aan huis.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.790 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.400 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.895 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 961 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Synyco B.V.
Leeuwarderweg 108801 BV Franeker












































