
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi A3
Sportback 2.0 TFSI S3 300pk Quattro Pro Line Plus Panoramadak Stoelverwarming Adaptive Cruise

Audi A3
Sportback 2.0 TFSI S3 300pk Quattro Pro Line Plus Panoramadak Stoelverwarming Adaptive Cruise
€ 33.400201966.735 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2019 |
| APK | 30 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 77.702 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Over Jan van Veen auto’s
Een jonge occasion die lekker rijdt, waar je van op aan kunt én die er mooi uitziet. Die auto ga je bij ons absoluut vinden!
Inmiddels bestaat Jan van Veen Auto’s 31 jaar en zijn we uitgegroeid tot één van de grootste occasionspecialisten op het gebied van de A-merken Audi, Volkswagen, Seat & Škoda met onze grote voorraad van 250 stuks. We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10.
Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 4 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen.
Service
Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen:
- Minimaal 6 maanden APK
- Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.)
- Km-stand garantie met de Nationale Auto pas
- Onderhoudshistorie
- Tenaamstelling bij ons bedrijf
- Nieuw matten set
- Een wasbeurt bij aflevering
Behoefte aan extra snelle levering? Neem contact op met één van onze verkoopadviseurs.
Garantie
Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie, en dus zekerheid.
Inruil & Financiering
Een auto bij ons inruilen van een ander merk? Dat is geen enkel probleem. We doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook voor hulp bij het financieren of verzekeren van de nieuwe auto denken wij graag mee.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- AppConnect
Meer informatie
Technische informatie
Bandenmaat: 225/40 R18
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 3 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
- 12 Maanden Bovag Garantie (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.790 x 1.400 mm |
| gewicht | 1.465 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.045 kg |
| Inhoud bagageruimte | 340 - 1.180 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 s |
| Actieradius | 808 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Jan van Veen Auto's B.V.
Zijlstraat 35305 EE Zuilichem





































