

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2009 |
| APK | 31 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Audi A3 Sportback 1.4 TFSI Attraction 2e Eigenar - Dist Ketting verv - Stoelverwarming - Cruise Control - NAV - Automaat
Audi A3 Sportback 1.4 TFSI 2e eigenaar - Dist VRV - Automaat
- Kenteken: NJ-737-Z
- Merk: Audi
- Model: A3 Sportback
- APK tot: 31-12-2026
- Tellerstand: 148255 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CAX
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1285 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint warmtewerend glas
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Xenon koplampen met reiniging
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Bestuurders-informatie-systeem
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb. +aut. dim
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold functie
Audi A3 Sportback 1.4 TFSI Attraction – Comfortabel, betrouwbaar en goed onderhouden!
Te koop aangeboden: een mooie en goed rijdende Audi A3 Sportback 1.4 TFSI Attraction. Deze auto is afkomstig van de 2e eigenaar en verkeert in nette staat. De auto schakelt soepel en rijdt zoals je van een Audi mag verwachten.
Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merkt u achter het stuur van deze Audi A3 Sportback. Het is een auto uit 2009 met 148255 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Een beetje luxe is nooit weg, toch? Vandaar de stoelverwarming! Natuurlijk behoren warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De regensensor is slim en alert, van de eerste spatjes tot een wolkbreuk. Altijd genoeg automatische wiscapaciteit. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bestuurders-informatie-systeem.
Zoals u mag verwachten van deze Audi A3 Sportback is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst.
Belangrijke kenmerken:
- Xenon koplampen
- Automaat
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Cruise control
- Distributieketting vervangen bij ca. 93.000 km
Deze Audi is altijd netjes onderhouden en dat merk je direct tijdens het rijden. Ideaal als comfortabele en betrouwbare auto voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Waarom deze auto?
? Betrouwbare 1.4 TFSI motor
Automaat
? Zuinig en comfortabel
? Luxe opties aanwezig
? Onderhoud op orde
Kortom, een fijne en complete auto waar je nog jaren plezier van kunt hebben!
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- In hoogte verstelbaar stuur
- Mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.770 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.285 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1.100 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 932 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg






























