
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi A3
1.4 TFSI CoD S-Line Sport 150Pk Automaat (2X S-LINE, VIRTUAL COCKPIT, BANG&OLUFSEN, NEKVERWARMING, LEDER/ALCANTARA, WINDSCHERM, KEYLESS, SOFTTOP, APPLE CARPLAY, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)

Audi A3
1.4 TFSI CoD S-Line Sport 150Pk Automaat (2X S-LINE, VIRTUAL COCKPIT, BANG&OLUFSEN, NEKVERWARMING, LEDER/ALCANTARA, WINDSCHERM, KEYLESS, SOFTTOP, APPLE CARPLAY, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
€ 20.9452017138.405 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 juni 2017 |
| APK | 31 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.961 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
PROEFRIT MAKEN? LAAT WETEN DAT JE LANGSKOMT!
AUTOCENTRUM KRIMPENERWAARD IS UITGEGROEID TOT EEN BEGRIP IN HEEL NEDERLAND. WIJ BEDIENEN MEER DAN 10.000 KLANTEN PER JAAR, EN DUS KAN HET DRUK ZIJN BIJ ONS, ZEKER OP ZATERDAG. OM IEDEREEN ZO GOED MOGELIJK TE HELPEN VRAGEN WIJ JE VRIENDELIJK OM EEN AFSPRAAK BIJ ONS IN TE PLANNEN. EEN BEZOEK ZONDER AFSPRAAK KAN WACHTTIJD MET ZICH MEEBRENGEN.
Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. De nieuwste technieken zijn samengevoegd in een smaakvol ontworpen auto en maken van deze Audi A3 een uitblinker in veiligheid en comfort. De s-line styling verfraait het uiterlijk met verschillende sportieve accenten. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De R in de maand? Dan is het tijd voor de luxe van de meegeleverde stoelverwarming! Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas en zwarte hemelbekleding.
In één oogopslag heeft u alle benodigde functies onderweg in beeld, dankzij het slim ingedeelde digitale dashboard. In deze auto klinkt uw favoriete muziek nog beter dankzij het high performance audiosysteem. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het navigatiesysteem met harde schijf. De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Altijd en overal verbonden: dat kan dankzij de ingebouwde WIFI-hotspot. Met WIFI-hotspot, automatische airconditioning, schakel flippers aan het stuur, DAB+, parkeersensoren voor en achter en regensensor is deze Audi helemaal compleet.
In de Audi A3 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Even bellen voor een afspraak en we zetten deze heerlijke cabrio klaar voor een rondje om!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronisch sper differentieel
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- S-line Buiten
- Signaalkleur
- Speciale kleur
Infotainment
- Audio installatie premium
- Bang&Olufsen Audio
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- 2X S-line
- Aluminium interieur afwerking
- S-line binnen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- DAB+
- El. inklapbare buitenspiegels
- Elek pakket
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Premium Geluidsinstallatie
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- Variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding
Meer informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2017
Modelcode: 8V
Referentienummer: 2072
Productienummer: 2072
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Productveiligheid
Fabrikant: Autocentrum Krimpenerwaard Van der Giessenweg 2 2921LP KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, NL 0180201707 http://www.autocentrumkrimpenerwaard.nl info@autocentrumkrimpenerwaard.nl
Bedrijfsinformatie
Koop met zekerheid!
Wanneer je kiest voor de prijsstelling via viabovag.nl, profiteer je automatisch van de betrouwbare BOVAG Garantie op jouw auto. Zo ben je verzekerd van zorgeloos rijplezier, duidelijke voorwaarden én extra zekerheid bij je aankoop.
Kies voor zekerheid. Kies voor ViaBovag.
Wanneer u een proefrit wilt maken en/of meer informatie wilt over de auto kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 - 19:30 uur op telefoonnummer 0180-201 707.
Voor financiering of financial lease? www.carleasenederland.nl
Met vriendelijke groet,
Team Autocentrum Krimpenerwaard
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autocentrum Krimpenerwaard B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.790 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.370 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.895 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 961 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autocentrum Krimpenerwaard
Van der Giessenweg 22921 LP Krimpen aan den IJssel

















































