
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi S3
Limousine 2.0 TFSI S3 quattro VIRTUAL KEYLES CAM B&O
€ 26.4992018103.892 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2018 |
| APK | 28 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 66.837 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Hij oogt indrukwekkend en sportief, deze Audi A3 Limousine. Deze auto beschikt over meer dan genoeg motorvermogen. Glibberen of glijden is er met deze vierwielaandrijving niet bij. Op deze 4WD kunt u onder alle omstandigheden rekenen. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Het high performance audiosysteem staat garant voor een levendige en krachtige muziekweergave. Aan boord van deze Audi A3 Limousine is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. En deze auto heeft ook navigatiesysteem met harde schijf, schakel flippers aan het stuur, regensensor, cruise control, keyless entry en buitentemperatuurmeter als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Audi A3 Limousine is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen. In deze Audi vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u nader kennismaken met deze Audi A3 Limousine? Maak dan nu een afspraak.
Stage 2 tune bij van Vught Tuning 510PK & 600NM koppel Facturen aanwezig Auto zelf onderhouden door eigenaar & bevriende monteur.
FACELIFT
QUATTRO
VIRTUAL COCKPIT
DYNAMISCHE KNIPPERLICHTEN
ALCANTARA STUUR MET KNOPJES
ACHTERUITIRJ CAMERA
STOELVERWARMING
B&O GELUIDSINSTALLATIE
LICHTMETALEN VELGEN
KEYLESS
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
Overig
- APK
- Assistentie Pakket
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- B&O geluidsinstallatie
- bestuurders-informatie-systeem
- bestuurdersstoel verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitbuitenspiegels elektrisch van binnenuit verstelbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Donkere hemel
- Dynamische knipperlichten
- Flippers aan stuur
- Front assist
- Ingebouwde navigatie systeem origineel
- Mode knop
- nationale autopas
- Night Pakket
- Parkeerhulp
- SCHAKEL FLIPPERS AAN STUUR
- Stoelverwarming voor
- variable interval ruitenwisser
- verbruiksmeter
- Verkeersbord herkenning
- vierwielaandrijving (4x4)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- Warmtewerende voorruit
- Widescreen
Meer informatie
Bandenmaat: 225/40 R18
Laadvermogen: 575 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Elk bij ons aangekochte occasion word gratis op locatie voor u tenaamgesteld met uw rijbewijs. Geen bijkomende extra kosten. Inruil van uw auto is altijd mogelijk. Om de juiste prijs indicatie vast te stellen nodigen we u graag uit om een bezoek te brengen in onze showroom. Is dit voor u niet mogelijk dan graag een uitgebreide e-mail met daarin een zo goed mogelijk beschrijving van u auto met mogelijke foto's en prijsindicatie. Om teleurstellingen te voorkomen graag even bellen voordat u vertrekt voor een bezichtiging.
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten worden ontleend. Wijzigingen en typefouten worden voorbehouden. Carstore Tilburg spant zich in om de informatie op deze website zo nauwkeurig mogelijk te laten zijn, doch aanvaardt geen aansprakelijkheid ten aanzien van mogelijke onjuistheden van het getoonde.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 228 kW (311 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.800 x 1.390 mm |
| gewicht | 1.445 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,6 s |
| Actieradius | 859 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Carstore Tilburg B.V.
Kapitein Nemostraat 1075015 AS Tilburg




































