

Audi A3
Sportback 35 TFSI S edition
€ 41.950202533.323 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 april 2025 |
| APK | 15 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.571 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Voor een financiering van uw nieuwe auto kunt u terecht bij NB Automotive. Onze partners adviseren en bemiddelen voor u in zowel een particuliere- als zakelijke financiering. Neem gerust met ons contact op voor meer informatie!
Deze unieke Audi A3 is voorzien van de meest denkbare opties en verkeert motorisch in perfecte staat. Tevens voorzien van dubbele sleutels, boekjes, een geregistreerde dealer onderhoudshistorie en fabrieksgarantie!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.820 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.300 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 961 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Energielabel | D |





