
Audi RS3
Sportback 2.5 TFSI RS 3 QUATTRO DAZA | Schuif-kanteldak | B&O | MAGNETIC RIDE | Camera | RS DESIGN | Carbon | ACC | Keyless

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 augustus 2018 |
| APK | 24 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 100.307 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Wij berekenen GÉÉN extra klaarmaakkosten bij onze occasions!
Mocht de auto binnen 6000 kilometer en/of 6 maanden toe zijn aan onderhoud en/of APK, zullen wij dit voor aflevering organiseren.
Alle auto's worden geleverd met 12 maanden/ 10.000 kilometer garantie op de motor en de versnellingsbak.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Aan de inhoud van de website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen panoramadak (3FB)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- Comfortsleutel (4I3)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
Infotainment
- MMI navigatie plus (PNQ)
- (9S8)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (UI2)
- Audi sound system (9VD)
- Bang & Olufsen Sound System (9VS)
Interieur & Comfort
- Comfortairconditioning (9AK)
- Luxe lederen bekleding
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar (3NT)
- Decoratielijsten, carbon (5MB)
- Dynamic steering (1N7)
- Middenarmsteun voor a4 (6E3)
- Sportstoelen voor A4 (PS1)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Elektronisch sper differentieel
- Wegrijassistent (UH2)
Overig
- Assistentiepakket (file assistent, Parkeerhulp plus met selectieve weergave) (PCE)
- Audi magnetic ride (2H7)
- Comfort pakket (Verwarmbare voorstoelen, Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar, Lendesteunen, elektrisch instelbaar, Licht- en regensensor inclusief dimmende binnenspiegel) (PA1)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2020
Modelcode: 8V
Maten en gewichten
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-zwart-crescendorood
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 192 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 11,3 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Hegeman Exclusief Garantie
Garantie: 12 maanden
Garantie: 10.000 km
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Hegeman Exclusief afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: Hegeman Exclusief Garantie (12 maanden garantie, 10.000 km garantie); Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.340 x 1.800 x 1.411 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Inhoud bagageruimte | 335 - 1.175 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 s |
| Actieradius | 662 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Hegeman Exclusief
De Bouwkamp 126576 JX Ooij









































