

Audi RS3
Sportback (A4 PI) 2.5 TFSI quattro competition limited | nr. 597 | Verwacht |
€ 160.859202625 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Nieuw: Ja
Modelcode: 8Y
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Neodymiumgoud-zwart-gemberwit/zwart/ zwart/zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Wegrijpakket
Referentienummer: 223684
Kenteken: 223684
Productienummer: 223684
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 295 kW (402 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| gewicht | 1.540 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 290 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Actieradius | 591 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| CO2-uitstoot | 212 g/km |
| Energielabel | G |



