
Audi RS3
Sportback competition limited | Comfortsleutel | Elektrische achterklep | Glazen panoramadak

Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Automatisch
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 158.165 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Wie zei daar dat er geen emotie meer in auto's zit? Achter het stuur van deze Audi RS 3 Sportback kunt u het nog steeds ervaren, kilometer na kilometer. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Geniet van het uitzicht naar buiten door het riante glazen panoramadak. De 360 graden camera op deze auto biedt u een volledig, panoramisch zicht op de omgeving. De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Een handige optie is de keyless entry: de Audi RS 3 Sportback opent automatisch alle sloten zodra u dichtbij bent. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze RS 3 Sportback aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen panoramadak
- Voorruit, warmtewerend glas
- Buitenspiegelkappen in carbon mat
- Dakspoiler in carbon mat
- Embleem in de grille en op de achterzijde in Heritage-design, zwarte raamlijsten en Audi-ringen in antracietgrijs
- Gedeelde spoilerlip vóór, side flics, side blades en designelementen op de voorbumper, inzetstukken in de sideskirts en achterdiffusor uitgevoerd in carbon mat
- Lichtmetalen velgen, 10-kruisspaak-design, neodymgoud mat, 19 inch
- Performance-geoptimaliseerde banden (265/30 vóór, 245/35 achter), optioneel leverbaar met Pirelli P Zero Trofeo R sportbanden
- Privacy glas (donker getinte ramen)
- Wielbouten, antidiefstal
Interieur
- Buitenste zitplaatsen met middenbaan in neodymgoud Dinamica; zijwangen en hoofdsteunen in zwart kunstleder
- Donker getint privacy glass voor de achterruit en zijruiten achter
- Eendelige decorlijst in Carbon Atlas mat en Audi virtual cockpit plus met witte wijzerplaten als eerbetoon aan de Audi RS2 Avant uit 1994
- Exclusieve "X van 750" gravering op de middenconsole
- Gematteerd RS 3 competition limited-embleem op de achterste zijruiten
- LED-instapverlichting met logoprojectie, stoelverwarming vóór, 3-zone automatische airconditioning en ISOFIX/i-Size bevestigingspunten
- Microvezel Dinamica/leder combinatie met honingraatstiksel en RS-opdruk
- Middenarmsteun en armleuningen in de deuren in neodymgoud Dinamica met Gingerwitte stiksels. Vloermatten in zwart met gemberwitte stiksels en RS-logo vóór
- Middenbaan en schoudergedeelte in neodymiumgoud Dinamica-microvezel; geïntegreerde hoofdsteunen in parelnappa-leder
- Multifunctioneel sportstuur (onder- en bovenzijde afgeplat) in zwart Dinamica met Gingerwitte stiksels en 12-uursmarkering
- RS-kuipstoelen vóór in een combinatie van Dinamica-microvezel en leder met honingraatstiksel in Gingerwit
- RS 3 competition limited-opschrift op de voorstoelen onder de hoofdsteun
- Veiligheidsgordels volledig in Gingerwit (vóór en buitenste zitplaatsen achter); middelste gordel achter in zwart
Uitrusting
- Comfortsleutel
- 360 graden camera's
- Adaptive cruise assist en emergency assist
- Assistentiepakket Rijden en Parkeren Pro en Assistentiepakket Bescherming- en Waarschuwingssystemen Plus
- Comfortpakket plus
- De Coming-Home/Leaving-Home-functie licht op in het ritme van de ontstekingsvolgorde van de vijfcilindermotor (1-2-4-5-3)
- Donker getinte Matrix LED-koplampen met dynamische lichtensensering en RS-specifiek "finishvlag"-design
- Gereduceerde motorisolatie voor een intenser motorgeluid in het interieur en gewichtsbesparing
- Motorafdekplaat met carbonapplicatie
- Navigatiepakket
- RS-keramische remmen vóór met rode remzadels rondom
- RS-sportuitlaatsysteem
- RS 3 competition limited-schroefset, handmatig instelbaar en 10 mm verlaagd ten opzichte van het standaard RS-sportonderstel
- Topsnelheid verhoogd naar 290 km/u
- Versterkte stabilisatorstang op de achteras voor een scherper weggedrag
- Zijairbag voor + gordijnairbag
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 223674
Productienummer: 223674
Technische informatie
Actieradius: 578 km
Laadvermogen: 282 kg
Wielbasis: 263 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1640 kg
Interieur: Microvezel Dinamica/leder combinatie met honingraatstiksel en RS-opdruk
Laksoort: Speciaal

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.500 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.850 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.540 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.822 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Actieradius | 578 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| CO2-uitstoot | 212 g/km |
Opties
Broekhuis Alkmaar Audi
Smaragdweg 101812 RJ Alkmaar













