

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 juni 2019 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Audi RS3 Sportback 2.5 TFSI quattro | 400 PK | Eerste eigenaar | Nieuwstaat | Dealer onderhouden | Audi Sport uitlaat | Full options
Aangeboden door Eastwood Automotive Venlo:
Deze Audi RS3 Sportback verkeert in uitzonderlijke staat en is uitgevoerd in de meest gewilde configuratie: Mythos zwart metallic in combinatie met het black optics pakket. Een perfect samengestelde auto voor de echte liefhebber.
Het betreft een auto van eerste eigenaar, volledig dealer onderhouden en voorzien van een sluitende en aantoonbare onderhoudshistorie. Recent is er nog een grote onderhoudsbeurt uitgevoerd. Daarnaast zijn de banden en remmen in zeer goede staat, wat bijdraagt aan een zorgeloze rijervaring.
Met zijn lage kilometerstand en hoogwaardige uitvoering behoort dit exemplaar tot de betere in de markt. Dit is geen standaard RS3, maar een zorgvuldig geselecteerde auto die uitblinkt in zowel uitstraling als technische conditie.
Belangrijkste specificaties:
– 2.5 TFSI 5-cilinder (400 PK)
– S tronic automaat?
– Quattro vierwielaandrijving
– Kilometerstand: 65.000 km
Uitvoering / opties:?
– Audi Sport uitlaatsysteem (af fabriek)
– Panoramadak
– Virtual cockpit (digitaal display)
– Volledig lederen interieur met rode stiksels
– Alcantara stuur en deurpanelen?
– Black optics pakket (alle exterieurdetails zwart)
– LED / Matrix verlichting?– Navigatie + multimedia systeem
– Parkeersensoren?
– Climate control?– Stoelverwarming
- Geluids systeem met ubwoofer
– En diverse aanvullende opties
De auto is volledig schadevrij, rookvrij en verkeert zowel van binnen als van buiten in werkelijke nieuwstaat.
Bij Eastwood Automotive Venlo staan kwaliteit, transparantie en beleving centraal.
Deze Audi RS3 is dan ook direct beschikbaar voor bezichtiging.
Prijs: €52.950
Inruil bespreekbaar. Bezichtiging op afspraak. Alleen serieuze interesse.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Matrix LED koplampen
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Audi Sport Uitlaat
- Comfort-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Lendesteunen (verstelbaar), Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Interieurkleur: Zwart
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: € 898 p/m (financial lease, 72 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis Service pakket (inbegrepen): (inbegrepen): Het basis service pakket omvat: aflevering van de door u aangeschafte occasion inclusief een geldige APK , een algehele inspectie, vloeistoffen afvullen en coulance bij onvoorziene defecten gedurende 3 maanden na aanschaf.
- 6 maanden pakket (€ 749,50 meerprijs): Dit aflever pakket omvat: aflevering van de door u aangeschafte occasion inclusief een nieuwe APK, 6 maanden garantie, een algehele inspectie en een onderhoudsbeurt.
- 12 maanden pakket (€ 1.499 meerprijs): Dit aflever pakket omvat: aflevering van de door u aangeschafte occasion inclusief een nieuwe APK, 12 maanden Bovag garantie, een algehele inspectie, onderhoudsbeurt en tenaamstelling van het voertuig.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Topsnelheid | 125 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
Opties
Eastwood Automotive
Laurens Janszoon Costerstraat 485916 PS Venlo






















