
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Aston Martin DB12
S Coupe NEW 2026*
€ 374.023202610 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Kroymans Aston Martin Hilversum
Welkom bij Kroymans Aston Martin Hilversum, dé officiële Aston Martin-dealer van Nederland sinds 1991. In onze showroom vindt u het nieuwste modellengamma en een selectie Timeless Certified pre-owned modellen – geleverd met fabriekskwaliteit en maximale transparantie.
Aston Martin DB12 S Coupe - Showroomauto - Minotaur Green - Bitter Chocolate Alcantara - *Verwacht Eind Juni 2026
Deze Aston Martin DB12 S Coupe is uitgevoerd in de schitterende nieuwe kleur Minotaur Green Metallic en combineert compromisloze prestaties met de elegantie van Aston Martin rijden. Onder de motorkap ligt een 4.0L V8 twin-turbo met 700 pk en 800 Nm – goed voor een sprint van 0–100 km/u in slechts 3,5 seconden en een topsnelheid van 325 km/u.
Het interieur van deze Aston Martin DB12 S Coupe is sportief uitgevoerd in een prachtige combinatie van Bitter Chocolate Alcantara en Copper Tan/Koper Bruin Contrast Stiksel.
Belangrijkste uitrusting & opties:
Exterieur
-Minotaur Green Signature Metallic lak
-Carbon Keramische Remmen
-Gloss Black Lower Package (bumpers en skirts in hoogglans zwart gespoten)
-Gloss Black Upper Package
-Gloss Black Front Grille
-21” Multi Spaaks Bespoke DB12 S - Evo velgen in Liquid Titanium
-Glass Panoramic Roof
-Bright Aston Martin Wings & Wordmark
-Black Brake Calipers
-Smoked Tail Lamps
Interieur - Accelerate/Alcantara - Monotone
-Bitter Chocolate Alcantara
-Bitter Chocolate Alcantara Headlining
-Bitter Chocolate Heavy Pile Floor Mats
-Contrast Stitching in Copper Tan/Koper Bruin
-Heated & Ventilated Front Seats
-Heated Leather Sports Steering Wheel
-Satin Dark Chrome Jewellery Pack & IP Leather Trim Inlays
T**echnologie & Comfort**
-8-traps Touchtronic III ZF-automatische transmissie
-3-traps adaptieve demping + Adaptive Steering
-DAB+ radio, USB, Bluetooth & Apple Carplay Ultra
-Homelink System
-Inductieve telefoonlader met signaalversterker
Zoals u van ons mag verwachten, wordt deze nieuwe DB12 S Coupe geleverd inclusief 36 maanden fabrieksgarantie, druppellader en autohoes.
📌 Let op: voertuig kan op externe locatie staan – neem vooraf contact op.
Contact – Kroymans Aston Martin Hilversum
📍 Soestdijkerstraatweg 66
📧 info@kroymans.nl
📞 +31(0)35 646 22 30
Alvorens u naar ons afreist, gelieve van tevoren telefonisch contact met ons op te nemen. De betreffende auto kan zich op een andere locatie bevinden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 21’’ Multi-Spoke Forged – Satin Platinum (WRBA)
- Front Grille – Gloss Black (FG18)
- Front Grille – Satin Chrome (FG17)
- Paint - Signature Metallic (EXP7)
- Volante/Roadster Soft Top Colour - Primary (SHOD)
Infotainment
- Aston Martin Audio 390W (AU16)
- Inductive Mobile Phone Charger (PHC1)
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- Leather – Q Semi Aniline Leather Palette (ILTQ)
- 16 Way Electric Front Seats w. Memory (Accelerate + Inspire) (SSW3)
- Extended Ambient Lighting (AMB1)
- Interior Jewellery Pack – Satin Dark Chrome (SF30)
- Sports Plus Seats (PA24)
- Steering Wheel – Sports – Leather (SUT6)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Ventilated Front Seats (CF53)
Veiligheid
- Blind Spot Monitoring (BSA1)
- Elektronisch sper differentieel
- Park Assist / Park Pilot (APS1)
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Steering Wheel – Sports – Heated (SUTG)
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Bitter Chocolate
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 13,5 l/100km (1 op 7,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Emissieklasse: Euro 6
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
EU verantwoordelijke: Kroymans B.V. Postbus 209 1200 AE Hilversum, NL 035-6462200 infojlr@kroymans.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.982 cc |
| Max. vermogen | 515 kW (701 pk) |
| Max. koppel | 800 Nm |
| gewicht | 1.865 kg |
| Inhoud brandstoftank | 78 l |
| Topsnelheid | 325 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,5 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 13,5 l/100km (1 op 7,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 276 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Kroymans Aston Martin Hilversum
Soestdijkerstraatweg 661213 XE Hilversum


















